Чаклунка-ведунка• 04 апреля 2024

Паспорт дитині 14 років

Дівчата, обов´язково показувати паспорт обох батьків чи достатньо тільки матері? читаю, то інформація різна.
кнопкодав• 04 апреля 2024
Одного достаточно

Упругая попка• 04 апреля 2024
Держава зобов´язана видати дитині паспорт навіть без батьків
Электричка• 04 апреля 2024
Читайте правила подачі та необх документи на сайті цнапа
автор Чаклунка-ведунка • 04 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
читала, написано, що одного достатньо. Але в місто, куди ми їдемо, вимагать саме два паспорти
Не заздріть тьоті• 04 апреля 2024
А де читаєте? Аж цікаво, де ж на офіційному сайті різна інфа...
Электричка• 04 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
То ви вже ходили чи тільки збираєтеся?
СhanelKa• 04 апреля 2024
Обох батьків не треба для ID

автор Чаклунка-ведунка • 04 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
То ви вже ходили чи тільки збираєтеся?
тільки збираюсь, дізнавалась , що потрібно брати з документів. наголосили, що паспорта обох батьків обовязково
СhanelKa• 04 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Щось брешуть
Лінь шукати закони
Упругая попка• 04 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Для чого?
Локшина на вухах• 04 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
возможно так отцов берут на карандаш)
Не заздріть тьоті• 04 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тоді беріть ще й паспорт бабушки і грошей побільше заплатіть, а то раптом в ’том місці’ вам скажуть, а раз скажуть, то ж треба, хто ж ви така щоб законами керуватись
Электричка• 04 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Кринжова баба• 04 апреля 2024
Ни айди, ни загран не нужно паспорт второго родителя, одного достаточно.
Йосип_молодий• 04 апреля 2024
В нас просили і батька , у мене була копія, їх задовольнило.
75В• 04 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
При тому, що в переліку документів вказаний паспорт одного з батьків, в сина ще до війни попросили принести обидва
А молодшому робили в 2022 - достатньо було мого.
Электричка• 04 апреля 2024
Ответ для75В
Див. Комент 12
75В• 04 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
Див. Комент 12
Можна що завгодно, ставати в позу і вимагати. Можна дзвонити на гарячу лінію (яка, до речі, не працює).

Якщо є можливість, краще брати 2 паспорти. Немає - приходити з дитиною і вимагати.
Зяблик протестант• 04 апреля 2024
У мене в переліку документів було написано, що треба паспорти обох батьків. По факту тільки мій взяли.

Королева спама• 04 апреля 2024
Шалена красуня• 05 апреля 2024
у нас на стенде написано - обоих родителей, но хватило одного, за папу и не спрашивали