Нульовий сантиметр• 04 апреля 2024

Бісить колега

Вже якось писала, що колега казав навіщо я йому кажу на ви, якщо мені не 18. А сьогодні перед директорм сказав таку фразу "дитина прийде ранком", дитиною він назвав мене. Навіщо він так каже?
Света С Приветом• 04 апреля 2024
Прикалывается с вас. А почему вы у коллеги не спросите?

автор Нульовий сантиметр • 04 апреля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Завтра запитаю
Малая Налегке• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Завтра запитаю
Я б не відкладала на завтра таке важливе питання. Дзвоніть вже сьогодні
Дюагональ• 04 апреля 2024
А яка між вами різниця у віці?
Ответ дляМалая Налегке
Я відразу не мала нагоди запитати, так як працювала з директором весь час.
Ответ дляДюагональ
А яка між вами різниця у віці?
Років 10
Дюагональ• 04 апреля 2024
Чому ви змовчали? Ржу 😂

ТайТаке• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Завтра запитаю
По этим вашим темам прекраснг понимаю его поведение .
Ответ дляТайТаке
Директор був там, а потім не бачила його.
Ответ дляДюагональ
Чому ви змовчали? Ржу 😂
Директор був там
ТайТаке• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Бывает, взрослейте
Ответ дляТайТаке
Бывает, взрослейте
Я доросла
Хочу в БАНю• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Я доросла
А сколько вам?
Ответ дляХочу в БАНю
А сколько вам?
Директриссимо• 04 апреля 2024
У вас трохи біда з почуттям гумору. Якщо він вам пропонує перейти на ’ти’, то тут нічого страшного немає. В колективі навіть так легше. А от оці ’важні-бумажні, що на Ви й по-батькові до них і більше ніяк, то трохи бісять.
В нас директорка страшно не любила, коли її виділяють. Зате її зами і бухгалтера строїли з себе аристократів з титулом. Хоча вони тільки наймані працівники, а вона власниця успішного бізнесу, і в спілкуванні з нею було набагато простіше.
Ответ дляДиректриссимо
Та я ж перейшла на ти відразу. Просто перший день, як ми лише познайомились, то казала на ви.
Хочу в БАНю• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ему значит около 34. Я тоже в вашем возрасте на Вы всех называла. А он, видимо, дедом себя чувствует, когда молоденькая девушка ему Вы-кает. Не обращайте внимание да и все.
Несу добро людям• 04 апреля 2024
Він хоче Вас чпокнути
Ответ дляНесу добро людям
Він хоче Вас чпокнути
Не думаю

Директриссимо• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
То добре) Ви йому симпатичні значить))) В мне донька зараз робить в колективі, де сама найменша. Керуючий теж каже ’де це наша дитина’, чи ’що наша дитина робить’. Їй весело. Каже, що то мило)
Хочу в БАНю• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Значит внимание ваше так к себе притягивает.
Ответ дляХочу в БАНю
Та навіщо це йому
Любительница• 04 апреля 2024
я б навпаки зраділа, нехай всі думають що я дитина, тоді з мене ніякого спросу)
Ответ дляЛюбительница
Та то я дитина, то мені вже не 18. Не може визначитись.
Ответ дляДиректриссимо
Не думаю, що симпатична)
Ответ дляХочу в БАНю
Я вже не кажу))