Сегодня я не я• 05 апреля 2024
Коли я вдома на вихідні, накриває депресія(
Взагалі, я така людина, яка любить побути на самоті з собою, з своїми думкамм, живу з родичами мамою, бабусею, і братом. Через те, що графік 2/2 більше часу проводжу вдома, але останнім часом ловлю себе на думці, що вдома мені ок, бо я відпочиваю, а не ок бо починаю накручувати себе, мама теж працює позмінно, майже весь вільний час вона проводить на подвір´ї, їй подобається сільська робота, розкопки дерев, садіння квітів, сапка і таке інше. Вона хоче, щоб я їй допомагала, щоб я теж цим цікавилась. А мені не цікаво, мені краще повчити англійську, зробити якісь б´юті процедури, поїхати на шопінг, на каву з подругою. Матір мою інколи починає злити, коли я наряжаюсь і їду кудись, вона починає читати мені нотації, щт замість того аби щось допомогти, посапати, ти їдеш світ за очі, ти як вільний відвідувач тут і тд. І я нічого з цим не пороблю( на роботі теж нелегко, втомлююсь від колег інколи, клієнтів. А вдома від рідних.
Додаю напруги• 05 апреля 2024
Частный дом - это уборка не только в нем самом, но и вокруг. Круглый год. Если вам не нравится такая обязанность - снимайте квартиру и хоть целыми днями кофе пейте.
Омлетик• 05 апреля 2024
Вона хоче бачити вас іншою людиною. Робіть те, що дає вам ресурс. І 10- 20% волонтерства. Оберіть щось, що більш- менш вам подобається. І допоможіть.
Астоновитесь!• 05 апреля 2024
Цілком вас розумію. Поки жила з батьками, то відчувала себе рабом. У нас завжди було господарство, багато городу, теплиці, квіти, торговля.
Спочатку зі школи, потім з інститкту, потім з роботи щодня біжиш, щоб встигнуть щось ще помогти. Вихідні всі теж там, хіба ввечері, як темно, можна погуляти.
Ще й мама любила дуже чистоту, щоб все ідеально. Порядки були на мені. Я щосуботи 4 год приділяла прибиранню, щовечора мала обов´язок вимити літню кухню і підлогу, вимести двір. Це все не обговорювалось.
Чесно, я думала і заміж ніколи не вийду.
Зараз приїзджаю помагать, але рада, що маю свій дім. Нізащо б не хотіла б з ними жити, хоч дуже люблю маму, батька.
Жартую часто, що як добре, що мене заміж взяли і я звільнилась з того рабства.
Але треба зауважити, що гроші в сім´ї завжди були, бо всі важко працювали
Поліцейський патруль• 05 апреля 2024
Живите отдельно.
Вы действительно живете в доме матери, но на свободном посещении, просто пользуясь чужим трудом
Сегодня я не я
• 05 апреля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А вам батьки гроші давали? Не ображали вас в цьому плані?
Астоновитесь!• 05 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Ну як була студенткою давали. Вдягали мене гарно, телефон був хороший, на гульки. А потім вже я сама добре запобляла на всі хотілки. Тому не було необхідності давати мені гроші.
Але я і не оплачувала комуналку, продукти, крім вкусняшок різних для сім´ї, покупки в будинок.
Мексиканочка• 05 апреля 2024
У мене так само було:або вчися, або працюй. Не сварилися, але ці закатані очі самі все скажуть. Особливо це беззмістовне вічне миття у мами. Вона в 2 год ночі вирішує мити підошви у взуття. Або опівночі відсовувати тумби.... І мимо не пройдеш, і допомогти би треба, але часто ця робота є беззмістовною. Ні собі життя не дасть ні іншим. Але люблю їх...
Астоновитесь!• 05 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Ви точно зауважили.
Як це нічого не робить. Завжди є робота. Дістань речі перебили на антресолі, перетри хрусталь, вибий килим. Робота завжди є))
І ти не можеш просто читать книгу, коли вона совається
Сегодня я не я
• 05 апреля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я коли студенткою була, то робила набагато більше роботи, щоб дали гроші карманні, наприклад, щоб піти в мак дональдс з подругою🤣чи на туш дали гроші. І сміх і гріх. А зараз я почала сама заробляти, і стараюсь допомогти рідним чим можу, але суть в тому, що в мене немає такого ентузіазму як у мами, мені не цікаво ці всі насіння, розсада, різносортова картопля і тому подібне) а домомогти якісь базові речі то можу) прополоти бур´яни, просапати, замітати, мити плитку біля будинку, прибирати в домі, готувати смаколики. Але з мамою ми різні. Я можу з легкістю потратити гроші на шмотки, косметику, догляд, мама, навпаки нічого собі такого не купує, зате може з легкістю тисячі за розсаду віддати)) Догляд і косметику я мамі купую☺️бо вона економить на собі, а я хочу щоб вона кращим користувалась
Сегодня я не я
• 05 апреля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ви точно зауважили.
О так)
Сегодня я не я
• 05 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Ви якісь покупки робите в дім? Продукти, комунальні?
Звичайно) продукти, половину за комуналку, господарські товари купую. Мамі догляд купую за обличчям. Та й так як гроші потрібні, то даю