Весёлая морковка• 06 апреля 2024

Таке відчуття, що цілий день буде по п**(

Вчора ввечері з родиною трішки посварились, вночі якісь кошмари наснились, вранці їхала з бабусею на роботу ,а вона ну дуже любить поговорити, в мене голова квадратна від неї, некрасиво накрасилась, на роботу приїхала від напарниці срач лишився, бруд, земля якась на підлозі, все де попало лежить. Тільки присіла кави попити на хвильку. Вже хочу, щоб цей день закінчився якомога швидше
So_so• 06 апреля 2024
Дайте ему шанс 💐

Весотехник• 06 апреля 2024
Як я вам заздрю, колись і в мене була робота , все б віддала за такі моменти
Дуболом• 06 апреля 2024
Спробуйте працювати. Допоможе
жінка незаміжня• 06 апреля 2024
Ви вже стільки всього зробили, я ще в піжамі один глаз спить
НеГолосую• 06 апреля 2024
Проблемы у Вас конечно серьёзные,что скажешь... а Харьков вчера весь день и ночь херячили. Родные без света. Так что выдыхайте и радуйтесь,что сейчас Вы думаете о том, о чем эта тема )
Анонім-ка• 06 апреля 2024
Ответ дляВесотехник
И я
Анонім-ка• 06 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Не стоит обесценивать
Майданщица• 06 апреля 2024
Автор, це у вас настрій на негатив. Поміняйте настрій - і все стане гаразд.
Купи слона• 06 апреля 2024
Почніть концентруватись на чомусь прекрасному. Ми там, де наша увага. Просто зупиніться і візьміть все під контроль, так щоб не обставини керували вами, а ви ними)

Зоя Жорівна• 06 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Запоріжжя, теж... 😢
Теж, ’заздрю’ таким проблемам... Але, життя триває, тому, бажаю всім душевної рівноваги.
НеГолосую• 06 апреля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Не стоит обесценивать
Я не обесцениваю и автору это не советую. Я автору посоветовала радоваться тому,что у неё сегодня мысли об этом, а не о каких-то более серьёзных проблемах. Это же хорошо