Правильно_Валерчик• 07 апреля 2024

Як підготуватися до появи дитини? Що купити, кого почитати?

Підкажіть будь ласка, як підготуватися до появи новонародженої дитини в домі?
Які гаджети/ товари найнеобхідніші, а що можна не брати ?
Які відео корисні можна подивитися про догляд за малюком ?
Буду дуже вдячна за поради
Бо в мене щось паніка зʼявилася, що ще нічого не готово ((
Блакитне небо• 07 апреля 2024
Хах, ну и ник у вас

неДодекаэдр• 07 апреля 2024
У всех все по-разному, даже со вторым ребенком.
А_я_ЛОЖУ!• 07 апреля 2024
Все для догляду: ванночка для купання, у ванночку що там зараз продають, щоб дитинка на ньому лежала, олійка, шампунь, полотенечка з капюшонами, одяг це зрозуміло, підгузники, памперсні пеленки, нічник.
Області пітьми• 07 апреля 2024
Копить ресурсы. Физические и моральные.
Там все розмивчато• 07 апреля 2024
Коляска ліжечко автокрісло ванночка памперси , одяг все решта по дитині будеье бачити, наприклад ергорюкзак бутилочки соски мені було зайве
Шкала Радощів• 07 апреля 2024
Ергорюкзак щоб можна було і готувати і прибирати з малюком на руках
автор Правильно_Валерчик • 07 апреля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Я це розумію
Але базовий список мабуть якийсь є

Ответ дляШкала Радощів
А який саме, не порадите ?
Області пітьми• 07 апреля 2024
И заранее себя настроить, что жизнь в ближайшее время перевернется на 180.
Я была молодая и не подозревала, что настолько. Ударило, как обухом по голове. Словила жесткую депрессию.
ЗновЗдоров• 07 апреля 2024
Кровать, коляска, одежда, пелёнки, пеленальный столик или что-то соорудить на уровне талии. Так как спина потом колом стоит постоянно наклоняться ребёнка переодевать и т. д. памперсы, ванночка, траву череду от потнички. Смотря как вы будете кормить ребёнка. Там в процессе определитесь.
Слинг или рюкзак носить на руках...
Многие мелочи в процессе покупаются так как некоторые и не нужны в итоге...
Мааарковная• 07 апреля 2024
главное мужа подготовить,что это и его ребенок тоже, кроме кормления он такой же родитель, как мама. если кормить не будете,то тогда вообще полностью равноправно обязанности распределять.
ИМХОля• 07 апреля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Если нет машины, автокресло не нужно
ЛісАпетная• 07 апреля 2024
Зі всього мною прочитаного, згодилася книга Комаровського. Відео дивилися про догляд в перші дні, як мити, вмивати і т.д. Базовий список одягу і речей давали в гінекології у списку речей на пологовий. Ліжечко, візочок, пеленальний стіл, купили заздалегідь. Ванночку пізніше. Все решта докуповується пізніше по необхідності. І ще заздалегідь купіть собі одяг, речі, які будуть потрібні, бо потім часу мало))
неДодекаэдр• 07 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я це розумію
Але базовий список мабуть якийсь є
Ну смотрите. Старший ребенок с рождения спал в кроватке, в качельке, любил мобиль, пустышку, спал в корзине от коляски на балконе, хорошо играл в манеже, развивающий коврик обожал, ходунки и стульчик.
Младшая ничего из этого не приняла, носила ее в слинге и рюкзаке, моя спина уже не будет прежней.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 апреля 2024
Петрановскую
Нічна ненажера• 07 апреля 2024
Подписаться на групу Доказові на фб и просто перечитать все посты. Очень много хорошей информации по новорожденным, чтоб не ударяться в панику и не творить глупости при каждом плаче и пуке малыша.
Ранковий базар• 07 апреля 2024
Мені не знадобився пеленальний столик, спокійно обійшлась без нього, до слова у мене був КР. Ліжечко теж не знадобилось, мене вистачило на три неділі, щоб вставати і годувати, потім забрала до себе (це не порада якщо що). Слінг жалкую що не купила.
Купуйте основне: одяг, коляску, автокрісло, ванночку, всякі доглядові штуки, а далі по ходу будете бачити, що потрібно.
Танцепесенная• 07 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
+100
Или книгу ’Мамо, тату, не хвилюйтеся!’
Покупала электронную, очень довольна.
Там все розмивчато• 07 апреля 2024
Підписатися на Сичинську Марію психолога для мам і дітей

Olga-lyubimaya• 07 апреля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Копить ресурсы. Физические и моральные.
+++
Olga-lyubimaya• 07 апреля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Зараз в такому стані більше року. Дитина дуже бажана. Я просто не так готувалась чи морально чи фізично. Відчуваю себе як стара собака
Светлана-71ed• 07 апреля 2024
Фейсбук група ´доказових лікарів´ та група ´прикорм, його хитрощі´ ( це щоб у 4 місяці не давали дитині їжу бо бабусі так робили), найкращій ютуб канал про ГВ Ніни Зайченко, книги або ютуб Комаровського, купати дитину в травах може бути дуже небезпечно, достатньо звичайної води, обов´язково подивіться Комаровського про вакцини які роблять в пологовому ( будете підписувати документ що ви згодні), обов´язкові вакцини та додаткові ( в фейсбуці є група ´вакцинація, питання та відповіді) такі як ротарікс від ротавірусу, бо її тільки до 6 місяців роблять кілька доз по графіку, нажаль є такі педіатри які про це не розказують, тому вам дуже важливо про це почитати і повиписувати собі. Від кольок не існує ліків, просто цей період треба пережити, мені дуже допомагав чоловік, брав дитину живіт до живота свого і на фітболі покачувався, таким чином масажувався животик дитини і йому ставало легше, взагалі чоловік повинен з першої ночі в пологовому вам все допомагати, єдино що він не може то годувати грудьми, інше він все зможе головне не критикувати, інколи навіть краще за маму:) ще стали в пригоді трубочки від газів, у Комаровського є відео про них.