Цей блогер живе в Україні?

Армянин здається, але захоплює його українська мова і популяризація українських пісень. На сторінку зайти не можу, нема інстаграм
2 3
Мадам Подлинник 07 апреля в 17:59
Чому Ви вважаєте, що він вірмен, а не українець?
Пліткарка 07 апреля в 18:00
И дальше то что?
С чего вы взяли что он армянин?
Не пириживай 07 апреля в 18:02
В якому місці він блогер? Просто якийсь пацик хайпує, таким контентом одноразовим забито все
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 18:02
Десь в коментарях було, що армянин. Він розповідав, як вивчив українську мову, але деякі слова важко вимовляти, акцент.
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 18:04
Ответ дляПліткарка
И дальше то что?
С чего вы взяли что он армянин?
В коментарях було. Цікавить, чи в Україні живе
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 18:05
Ответ дляМадам Подлинник
Чому Ви вважаєте, що він вірмен, а не українець?
Точно не українець
Ондатрова шуба 07 апреля в 18:10
Я представляю, в Великобритании, Франции, Италии и т.д. писяются кипятком, если иностранец выучил их язык и интересуется их страной)) Ну выучил человек украинский и что?)
3 1
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 18:14
Ответ дляОндатрова шуба
Я представляю, в Великобритании, Франции, Италии и т.д. писяются кипятком, если иностранец выучил их язык и интересуется их страной)) Ну выучил человек украинский и что?)
Захоплююсь його щелепою)). Так, мене захоплює іноземець, який кайфує від української. Як він переспівує українські пісні
Мадам Подлинник 07 апреля в 18:15
Ответ дляНаБалКоніХодять
В коментарях було. Цікавить, чи в Україні живе
То у нього й запитайте
Мадам Подлинник 07 апреля в 18:15
Ответ дляНаБалКоніХодять
Точно не українець
В паспорт його заглядали?
Мадам Подлинник 07 апреля в 18:16
Ответ дляНаБалКоніХодять
Захоплююсь його щелепою)). Так, мене захоплює іноземець, який кайфує від української. Як він переспівує українські пісні
Вас так легко вразити
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 18:16
Ответ дляМадам Подлинник
То у нього й запитайте
Інстаграму нема в мене. Нема як спитати. Гугл мовчить. А тут знають все
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 18:18
В кого є інстаграм, зайдіть на сторінку, може там вказана країна. Цікаво)
Мадам Подлинник 07 апреля в 18:26
Ответ дляНаБалКоніХодять
Інстаграму нема в мене. Нема як спитати. Гугл мовчить. А тут знають все
Запитайте там, де побачили його
Прилипало 07 апреля в 19:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
В кого є інстаграм, зайдіть на сторінку, може там вказана країна. Цікаво)
обязательно так сделаем,еще и подпишимся, мы даже не заметили что вы типа НЕрекламируете его
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 20:02
Ответ дляПрилипало
обязательно так сделаем,еще и подпишимся, мы даже не заметили что вы типа НЕрекламируете его
автор НаБалКоніХодять 07 апреля в 20:21
Читала коментарі, ще варіанти грузин, турок, араб. Але українська в нього чудова