НаБалКоніХодять• 07 апреля 2024
Цей блогер живе в Україні?
Армянин здається, але захоплює його українська мова і популяризація українських пісень. На сторінку зайти не можу, нема інстаграм
Не пириживай• 07 апреля 2024
В якому місці він блогер? Просто якийсь пацик хайпує, таким контентом одноразовим забито все
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Десь в коментарях було, що армянин. Він розповідав, як вивчив українську мову, але деякі слова важко вимовляти, акцент.
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Ответ дляПліткарка
И дальше то что?
С чего вы взяли что он армянин?
В коментарях було. Цікавить, чи в Україні живе
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Чому Ви вважаєте, що він вірмен, а не українець?
Точно не українець
Ондатрова шуба• 07 апреля 2024
Я представляю, в Великобритании, Франции, Италии и т.д. писяются кипятком, если иностранец выучил их язык и интересуется их страной)) Ну выучил человек украинский и что?)
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Захоплююсь його щелепою)). Так, мене захоплює іноземець, який кайфує від української. Як він переспівує українські пісні
Мадам Подлинник• 07 апреля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
То у нього й запитайте
Мадам Подлинник• 07 апреля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Точно не українець
В паспорт його заглядали?
Мадам Подлинник• 07 апреля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вас так легко вразити
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
То у нього й запитайте
Інстаграму нема в мене. Нема як спитати. Гугл мовчить. А тут знають все
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
В кого є інстаграм, зайдіть на сторінку, може там вказана країна. Цікаво)
Мадам Подлинник• 07 апреля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Запитайте там, де побачили його
Прилипало• 07 апреля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
обязательно так сделаем,еще и подпишимся, мы даже не заметили что вы типа НЕрекламируете его
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Ответ дляПрилипало
НаБалКоніХодять
• 07 апреля 2024
Читала коментарі, ще варіанти грузин, турок, араб. Але українська в нього чудова