Кеди Еccо замшеві, дайте відгук

Дівчатка, надибала ось такі кеди ессо, замшеві. Вони повномірні? Бо щось здивував розмірний ряд, найбільший розмір 40 довжина по устілці вказана 25.5, також ціна здивувала. Подивилася в інтертопі ціни стартують від 6000 тисяч грн. Саме такої моделі не знайшла, але схожі. Може хтось такі купував то як вони. На вид наче непогані.
автор А я женатая 07 апреля в 21:59
Ох і нік у мене в цій темі
😹😹
Колдунья-вещунья 07 апреля в 22:00
Перфорация меня смущает, как бы не полопалась. Но зная экко, вы их не сможете сносить))))
автор А я женатая 07 апреля в 22:00
Ответ дляКолдунья-вещунья
Перфорация меня смущает, как бы не полопалась. Но зная экко, вы их не сможете сносить))))
На жаль екко я ніколи не носила. Тому й запитую
Маю рацію 07 апреля в 22:01
Ответ дляА я женатая
На жаль екко я ніколи не носила. Тому й запитую
Екко це ж якісне взуття,в мене в чоловіка он ботинки з 2014 року,і їм нічого не стається
ЛюбимаЯНЬ 07 апреля в 22:02
Саме ці не знаю, але скільки у нас було пар Ессо на білій підошві, у всіх вона швидко стала жовта і відмити її нічим не реально. Це були і сандалі, і кеди, і кроси, і навіть зимові. Тому, коли бачу Ессо на білій підошві, то від покупки відмовляюся зразу, як би не подобалися
Чарівна патика 07 апреля в 22:04
ессо неубиваемые
автор А я женатая 07 апреля в 22:05
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Саме ці не знаю, але скільки у нас було пар Ессо на білій підошві, у всіх вона швидко стала жовта і відмити її нічим не реально. Це були і сандалі, і кеди, і кроси, і навіть зимові. Тому, коли бачу Ессо на білій підошві, то від покупки відмовляюся зразу, як би не подобалися
Дякую за відгук.
Рву и мечу 07 апреля в 22:07
Похожи на подделку. Глаз наметан) У меня за 20 лет было много экко. Практически вся их обувь, подходит их колодка. Ну и реклама сомнительная.
ЛюбимаЯНЬ 07 апреля в 22:08
Мені здається, автор, що це не оригінал Ессо. Не можу ніде їх знайти і форма носа для Ессо дивна
Файно Замало 07 апреля в 22:10
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Саме ці не знаю, але скільки у нас було пар Ессо на білій підошві, у всіх вона швидко стала жовта і відмити її нічим не реально. Це були і сандалі, і кеди, і кроси, і навіть зимові. Тому, коли бачу Ессо на білій підошві, то від покупки відмовляюся зразу, як би не подобалися
Поддерживаю, белая подошва в Экко - это печаль
автор А я женатая 07 апреля в 22:10
Ответ дляРву и мечу
Похожи на подделку. Глаз наметан) У меня за 20 лет было много экко. Практически вся их обувь, подходит их колодка. Ну и реклама сомнительная.
Оце ж і в мене така думка виникла. Хоч я і не знаток брендів. Та мене щось ціна збентежила. Типу така знижка, аж 70 % , минулої весни я купувала шкіряні кросівки взуттєвої фабрики Дніпро на ринку за 2100 грн, а тут бренд екко за 1900 майже. Та мене щось ціна збентежила.
автор А я женатая 07 апреля в 22:12
Ответ дляРву и мечу
Похожи на подделку. Глаз наметан) У меня за 20 лет было много экко. Практически вся их обувь, подходит их колодка. Ну и реклама сомнительная.
Теж реклама здивувала. Крутиш барабан і випадає знижка 70 %))
Рву и мечу 07 апреля в 22:12
Ответ дляА я женатая
Оце ж і в мене така думка виникла. Хоч я і не знаток брендів. Та мене щось ціна збентежила. Типу така знижка, аж 70 % , минулої весни я купувала шкіряні кросівки взуттєвої фабрики Дніпро на ринку за 2100 грн, а тут бренд екко за 1900 майже. Та мене щось ціна збентежила.
До войны за такую цену и ниже свой 36 размер покупала без проблем. Сейчас очень сомневаюсь. Не рискуете.
Не будь КакСвета 07 апреля в 22:16
Выглядит, как сайт-лохотрон.
Тримаю свічку 07 апреля в 22:17
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Саме ці не знаю, але скільки у нас було пар Ессо на білій підошві, у всіх вона швидко стала жовта і відмити її нічим не реально. Це були і сандалі, і кеди, і кроси, і навіть зимові. Тому, коли бачу Ессо на білій підошві, то від покупки відмовляюся зразу, як би не подобалися
Поддерживаю. Купила сыну по хорошей скидке кеды Экко на белой подошве. Мало того, что она ужасно пачкается и не отмывается ничем так еще и пожелтела.
ШобВам_КакНам 07 апреля в 22:18
Ответ дляА я женатая
На жаль екко я ніколи не носила. Тому й запитую
Lol, Вы думаете, Вам Экко придёт из этого магазина с ’финальными распродажами’?))
ШобВам_КакНам 07 апреля в 22:18
Ответ дляРву и мечу
Похожи на подделку. Глаз наметан) У меня за 20 лет было много экко. Практически вся их обувь, подходит их колодка. Ну и реклама сомнительная.
Да конечно подделка.
ШобВам_КакНам 07 апреля в 22:20
Ответ дляА я женатая
Теж реклама здивувала. Крутиш барабан і випадає знижка 70 %))
Сколько Вам лет? )
ШобВам_КакНам 07 апреля в 22:20
Ответ дляА я женатая
Оце ж і в мене така думка виникла. Хоч я і не знаток брендів. Та мене щось ціна збентежила. Типу така знижка, аж 70 % , минулої весни я купувала шкіряні кросівки взуттєвої фабрики Дніпро на ринку за 2100 грн, а тут бренд екко за 1900 майже. Та мене щось ціна збентежила.
автор А я женатая 07 апреля в 22:22
Дівчатка, всім дякую за інфо. А то ледь не повелася на ціну.
автор А я женатая 07 апреля в 22:23
Ответ дляШобВам_КакНам
Сколько Вам лет? )
Немало 🙀🙀
Застряла 07 апреля в 22:31
Ответ дляА я женатая
На жаль екко я ніколи не носила. Тому й запитую
це не оригінальні ecco, це підробка.
ось на промі їх знайшла
ШобВам_КакНам 07 апреля в 23:13
Ответ дляА я женатая
Немало 🙀🙀
Грустно, когда возраст пришёл один, а мудрость заблудилась и отстала.
Мадам Тю-лю-лю 08 апреля в 02:34
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мені здається, автор, що це не оригінал Ессо. Не можу ніде їх знайти і форма носа для Ессо дивна
В Україні, майже фуфло - підробки - хтось виїзжає на попиті, і штампує. Основа: подивіться на запит до роботи....Потрібні працівники на взуттєву фабрику, на швейне виробництво...
До теми: перфорований замш? Це вищого класу развод) Завтра що? Перфоровані шкарпети?