08 апреля в 22:59

Взяла собаку з вулиці. Моя собака не сприймає. Я в розпачі

Моя собака зазвичай лояльна, а тут агресія.
Будинок приватний. Свою собаку на вигул адекватний випустити не можу, аби в одних межах не зійшлись. Знайти нових власників для цуценя теж не вдається. Підкажіть, де крім олх на фейсбук можна шукати нових власників?
1 1 3
автор Королева Сарказма 08 апреля в 22:59
Та фейсбук*
Тоскующая 08 апреля в 23:00
Нигде. Фейсбук и ОЛХ. К сожалению. Но я бы не торопилась. Привыкнут. Поначалу всегда притирки бывают.
ШанельКуКу 08 апреля в 23:00
У нас долго привыкала. Приняла только когда младшая собака украла и принесла старшей тушёнку.
1 23
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:01
Ответ дляТоскующая
Нигде. Фейсбук и ОЛХ. К сожалению. Но я бы не торопилась. Привыкнут. Поначалу всегда притирки бывают.
Моя собака її просто душить. Я боюсь, що взяла цуценя на вірну смерть. Це жах..
12 2
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:04
Ответ дляШанельКуКу
У нас долго привыкала. Приняла только когда младшая собака украла и принесла старшей тушёнку.
Я боюсь, що моя собака її вбʼє. Я не маю змоги контролювати 24/7 їх спілкування. Але і під моїм контролем нічого адекватного не відбувається.
Зараз моя собака в будинку. Цуценя в гаражі(він стіна в стіну з будинком). Але це тимчасовий ефект..
Тоскующая 08 апреля в 23:04
Ответ дляКоролева Сарказма
Моя собака її просто душить. Я боюсь, що взяла цуценя на вірну смерть. Це жах..
Щенок же вырастет, причем быстро. Но надо разделять вначале.
Чисто теоретически можно написать в какую-нибудь волонтерскую группу в Фейсбуке, они там большие спецы по содержанию и примирению нескольких животных на одной территории. Может, подскажут что-то дельное.
Ilona27@ 08 апреля в 23:04
Сколько времени они знакомы?пол и возраст собак?
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:06
Ответ дляТоскующая
Щенок же вырастет, причем быстро. Но надо разделять вначале.
Чисто теоретически можно написать в какую-нибудь волонтерскую группу в Фейсбуке, они там большие спецы по содержанию и примирению нескольких животных на одной территории. Может, подскажут что-то дельное.
Вони живуть окремо. Одна в гаражі, інша в будинку. Один одного не сприймають. Моя собака агресує, починає шиєю давити. Ричить, нападає. Як сварю, то поведінка стає нейтральною лише в моїй присутності. Тільки я відводжу погляд все по новій.
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:07
Ответ дляIlona27@
Сколько времени они знакомы?пол и возраст собак?
4 дні. Моєму 11 років, кастрований. Цуценя не знаю, з вулиці взяла. Обидва хлопчика.
барабанщица 08 апреля в 23:07
Ну разделяйте их пока, а потом гладьте одновременно, чтоб привыкли. Кто хочет - ищет возможности, а кто не хочет - причины.
1 1
Ilona27@ 08 апреля в 23:08
Ответ дляКоролева Сарказма
4 дні. Моєму 11 років, кастрований. Цуценя не знаю, з вулиці взяла. Обидва хлопчика.
4 дня очень мало.конечно он будет так себя вести,ведь вы привели на его территорию нового кобеля.вы выходите за территорию дома,ну на прогулку?
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:08
Ответ длябарабанщица
Ну разделяйте их пока, а потом гладьте одновременно, чтоб привыкли. Кто хочет - ищет возможности, а кто не хочет - причины.
Ви маєте досвід? Одна собака душить іншу. Незалежно від того, чи я приділяю час іншій чи ні.
Я не хочу, щоб інша тварина страждала.
Мати тріля 08 апреля в 23:09
Ответ дляКоролева Сарказма
Моя собака її просто душить. Я боюсь, що взяла цуценя на вірну смерть. Це жах..
вы взяли щенка , и его не воспринимает ваша собака? Обычно щенков все собаки нормально переносят.
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:12
Ответ дляIlona27@
4 дня очень мало.конечно он будет так себя вести,ведь вы привели на его территорию нового кобеля.вы выходите за территорию дома,ну на прогулку?
Так. Виходимо. Надворі з собаками нейтрально. Не всі цікаві, але відкритої агресії не було ні на кого. Формат або ігнорує, або цікавиться.
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:13
Ответ дляМати тріля
вы взяли щенка , и его не воспринимает ваша собака? Обычно щенков все собаки нормально переносят.
Так, цуценя. Так, не сприймає. Вік цуценя не знаю. Йшла з зупинки, привʼязався за мною.
Мати тріля 08 апреля в 23:13
Ответ дляКоролева Сарказма
Вони живуть окремо. Одна в гаражі, інша в будинку. Один одного не сприймають. Моя собака агресує, починає шиєю давити. Ричить, нападає. Як сварю, то поведінка стає нейтральною лише в моїй присутності. Тільки я відводжу погляд все по новій.
надо их через забор или через сетку познакомить. Вольер есть?
То что при вас он слушается - это хорошо.
Возьмите на поводок, на поводке не набросится? И поощряйте хорошее поведение.
Умеете поощрять нужное поведение. ?
Ilona27@ 08 апреля в 23:14
Ответ дляКоролева Сарказма
Так. Виходимо. Надворі з собаками нейтрально. Не всі цікаві, але відкритої агресії не було ні на кого. Формат або ігнорує, або цікавиться.
Ну советую пока просто совместное прогулки,вне территории дома.со временем они подружиться.4 дня это очень очень мало.не переживайте.да,я согласна что обычно взрослые особи нормально воспринимают щенков,скорее всего ваша собака не социальна.ввм изначально надо было «знакомить»вне территории дома
Домовенок Кузя 08 апреля в 23:15
Ответ дляШанельКуКу
У нас долго привыкала. Приняла только когда младшая собака украла и принесла старшей тушёнку.
От тямуща мала
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:15
Ответ дляМати тріля
надо их через забор или через сетку познакомить. Вольер есть?
То что при вас он слушается - это хорошо.
Возьмите на поводок, на поводке не набросится? И поощряйте хорошее поведение.
Умеете поощрять нужное поведение. ?
Немає вольєру. Собака живе суто в будинку. Надворі при мені, коли сварюсь, то веде себе адекватно. Тільки відвернусь душить. І так по колу.
Ilona27@ 08 апреля в 23:16
А расскажите что значит душит?тоесть он не кидается с желанием разорвать его?
Мати тріля 08 апреля в 23:17
Ответ дляКоролева Сарказма
Немає вольєру. Собака живе суто в будинку. Надворі при мені, коли сварюсь, то веде себе адекватно. Тільки відвернусь душить. І так по колу.
когда хватает за горло, у щенка раны на шее есть? кровь?
Как вы их разнимаете?Как ведет себя ваша собака, когда вы их разнимаете?
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:18
Ответ дляIlona27@
А расскажите что значит душит?тоесть он не кидается с желанием разорвать его?
Ні. Підходить, кладе шию зверху і до підлоги тягне. Той аж пищить. Може рявкнути ще зверху.
Ilona27@ 08 апреля в 23:19
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні. Підходить, кладе шию зверху і до підлоги тягне. Той аж пищить. Може рявкнути ще зверху.
Это он показывает свое превосходство так сказать
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:20
Ответ дляМати тріля
когда хватает за горло, у щенка раны на шее есть? кровь?
Как вы их разнимаете?Как ведет себя ваша собака, когда вы их разнимаете?
Не хватає. Кладе шию зверху і до підлоги прижимає. Як я крикну поведінка припиняється.
Малий минулого разу аж закашлявся і вечір відходив.
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:21
Ответ дляIlona27@
А расскажите что значит душит?тоесть он не кидается с желанием разорвать его?
Ричить, скалить зуби, але кусати не кусає. Фізичний контакт, то кладе шию зверху і до підлоги прижимає.
Ilona27@ 08 апреля в 23:22
Если бы он агрессивно то он бы просто его разорвал,а так он хочет показать кто тут главный.пока разделяйте,совместный прогулки,кормежка совместная.и все будет ок,нервничать надо если через месяц не уживаться.4 дня это херня.удачи вам,все получится
df364tye3 08 апреля в 23:24
Ответ дляТоскующая
Нигде. Фейсбук и ОЛХ. К сожалению. Но я бы не торопилась. Привыкнут. Поначалу всегда притирки бывают.
то же думаю ,,,
с котами кошками , точно так всегда ,,,
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:26
Ответ дляIlona27@
Если бы он агрессивно то он бы просто его разорвал,а так он хочет показать кто тут главный.пока разделяйте,совместный прогулки,кормежка совместная.и все будет ок,нервничать надо если через месяц не уживаться.4 дня это херня.удачи вам,все получится
Так я пристала і не маю на це бажання. Хочу знайти нових власників, бо в мене нічого не виходить. Чоловік проти, діти проти. Всі проти. Чоловік сказав, що панькатися не буде і все відкриє. Поладнають, то добре, а ні, то немає чого розводити зоопарк.
І за такої підтримки я нічого не хочу.
Одяг та сумки 08 апреля в 23:27
який час вони разом? мій добряк кітне сприймав так кошеня яке узяли з вулиці - 7м днів він на нього шипів/кидався прям. Хоча кіт добряк добряком. Кошеня зачиняти приходилося- я боялася що задавить його.
На 7й день кіт дав кошеняту полежати біля нього, а потім став мамкою І вже 4 роки живуть разом- кошеня ганя кота .... Скоріш за все вам кінолог потрібен- порадить як їх здружити
автор Королева Сарказма 08 апреля в 23:29
Ответ дляОдяг та сумки
який час вони разом? мій добряк кітне сприймав так кошеня яке узяли з вулиці - 7м днів він на нього шипів/кидався прям. Хоча кіт добряк добряком. Кошеня зачиняти приходилося- я боялася що задавить його.
На 7й день кіт дав кошеняту полежати біля нього, а потім став мамкою І вже 4 роки живуть разом- кошеня ганя кота .... Скоріш за все вам кінолог потрібен- порадить як їх здружити
Живу практично у селі 20 тисяч населення. Немає у нас кінологів.
Оголошення про собаку кидаємо в найближче обласне місто. Наш вивіз, кастрація, корм. Ніхто не відгукнувся.