Шаманю второпях• 09 апреля 2024
Дівчата розлучення через суд, зайдіть.
Дівчата,розлучення на наступному тижні через суд,є двоє дітей неповнолітніх,поділ майна і інше.
Чи обовʼязково мені зʼявлятися на цей суд,не хочу бачити цю гниду хоч прожила 14 років.
Але якщо піду на суд,що там питають чи з чим я маю йти наприклад поділ майна це все,що мене бентежить наразі,ми домовилися усно про поділ майна,чи потрібно все таки підписати договір і на розлученні це остаточно вияснити?Напишіть поради чи як підготуватися,щоб мати на своїй стороні більше прав чи якогось захисту.
Всім дякую 🫶
Ластоноша• 09 апреля 2024
Ви мали подавати в позові про поділ майна. Розлучення це окремий процес , майно не ділиться автоматично
Файна_зупка• 09 апреля 2024
Дивно, що вас турбує тільки поділ майна. А діти? Офіційно їх місце проживання теж треба прописувати. Звертайтесь до юриста.
Шаманю второпях
• 09 апреля 2024
Ответ дляЛастоноша
На розлучення подавала не я.
Шаманю второпях
• 09 апреля 2024
Ответ дляФайна_зупка
Діти проживатимуть зі мною,йому вони не потрібні.
Ластоноша• 09 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
На розлучення подавала не я.
Не має значення. Поділ майна - це окремий процес
Ластоноша• 09 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Це теж потрібно вказувати у позові
Синиця у спідниці• 09 апреля 2024
Аліменти, визначення місця проживання з мамою, поділ майна - це все має бути в рішенні суду або в завіреному нотаріальному договорі. Оте «на словах» потім може обернутись погано і для вас і для дітей.
Вмикайте голову!
Ацетилсалициловая кислота• 09 апреля 2024
Эмоции в сторону, хочу - не хочу. Вы сейчас должны сделать все в интересах детей и в своих собственных.
TANYA 0 0 0 0• 09 апреля 2024
А ви звертались до адвоката? Якщо ні, то на консультацію до юриста негайно. ’Хочу бачити не хочу бачити ’, то таке, а от коли починаються проблеми з поділом майна, тоді це не жарти. Діти можливо і не потрібні , але якщо суд визначить місце проживання з батьком і він може тоді подати на аліменти , то вам прийдеться сплачувати.
Не втрачайте час. Є дуже багато підводних каменів, знайдіть адвоката і усні домовленості нічого не варті