Файна цьоця• 10 апреля 2024

Как вы ребенка приучили к кусочкам? Поделитесь опытом.

Нам уже 9 месяцев, решила что пора уже забывать о пюре и переходить на кусочки. Вот только как вводить куски ребенку, что первым из продукта дать попробовать?
Аноним НаВсеГда• 10 апреля 2024
вилкой давите, если до этого было пюре

Потринділиця• 10 апреля 2024
Впринципі не робила пюре , максимум перші рази
Карамелька• 10 апреля 2024
Второго ребенка сразу кормила кусочками просто мяла вилкой все , могла месяцев до 9 мясо взбить . В 11 месяцев уже даже вилкой не мяла просто маленькими кусочками резала мясо в виде фрикаделек делала
Сито для думок• 10 апреля 2024
Все менше і менше блендерила. Тобто, якщо спочатку це було 30 секунд, то потім 25, 20, 15...
Джавеліна• 10 апреля 2024
Троє дітей маю і абсолютно не важливо в якому віку дитина починає їсти кусками, в 9 місяців чи в 2 роки. Це не впливає ні на що.
Робіть так, як зручно дитині і вам.
Знаю бакси• 10 апреля 2024
Из готовых решений, баночное готовое меню по возрасту. Из обычного домашнего детское печенье. Не пытайтесь менять все и сразу.
zhe-maria• 10 апреля 2024
Давала в руку кусочок яблука чи банана. Бувало що давився, але навчився.
А тепер є такі штуки з сіточкою, що туди запихають кусок і дитина так вчиться. Не памʼятаю як називаються
Аноним НаВсеГда• 10 апреля 2024
Ответ дляzhe-maria
ниблер
zhe-maria• 10 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
ниблер
Точно! Він

бЭйбА• 10 апреля 2024
Давала гризти галетне дитяче печиво, банан, потовчені супчики.
Можна особливо не поспішати. Нехай виростуть для початку зуби більш менш.
В 1,3 місяці якось почала сама по собі все жувати. Зрозуміла як це
Там-тарарам• 10 апреля 2024
Месяцев в 9 я начала вводить в прикорм ребенка мясо-овощные пюре с кусочками (покупные)
Сито для думок• 10 апреля 2024
Ответ дляzhe-maria
Ніблер
Соня-сонятко• 10 апреля 2024
З початку прикорму не було в нас пюре,я все давила виделкою,щоб там вже шматочки відчувались,а черкз місяць перейшли поступово на звичайні шматки,АЛЕ такі,щоб між пальцями перетиралось дуже легко,щоб якщо у дитини немає зубів,вона яснами могла перетерти спокійно.Зараз майже 10міс,їсть сама шматочки спокійно,вже не давиться.Тому рекомендую починати з виделки і далі давати все більш шматки,але гарно проварені чи пропарені
Пищалка• 10 апреля 2024
сама почала їсти в 1,5 року. нікого не привчала. в 9 міс не було жодного зуба. самі без зубів ковтайте шматки. навіщо привчати? дитина сама привчиться,коли зможе. кума привчала,що дитина давилася в 10 міс ,зненавиділа прикорм і до 2,5 року їла лише одне пюре,бо ригала,як тільки відчувала шматок в роті. так допривчала в 10 міс. Все робиться само і поступово,і нікого не треба привчати. Зубів нема,але шматками..чому ви шматками не ковтаєте? навіщо поспішати??? Щоб що? то вже з пелюшок шматочки пхайте.а то не встигнете
Пищалка• 10 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
Робіть так, як зручно дитині і вам.
саме так. бо якщо дитина вдавиться в 9-10 міс,то зненавидить прикорм і буде криком кричати
Досвід куми.
Кошка Мурка• 10 апреля 2024
Ответ дляzhe-maria
Ниблер
Кошка Мурка• 10 апреля 2024
Кусочки я особисто по кількості зубів дивилася. Блендер пюре, виделкою мяла а потім потроху збільшення шматочків. Різниці коли почали їсти шматочками не бачу ... Це нова мода одразу переходити на кусочки навіть коли в дитини ще зубів немає, ну брєд
Не гоню• 10 апреля 2024
Був педприкорм, тому зі шматочками не було проблем. З 7-8 місяців давала сушку, яблучко, сухарик, шматочок яловичини вареної мусолити.
Я в дамках• 10 апреля 2024
Міксером не користуваалася, одразу все давила виделкою, потім шматочки