Позаземний розум• 10 апреля 2024
Зі мною сталась досить неприємна ситуація, вчора я впала в обморок
Це було жахливо і страшно, така ситуація або схожа до неї не в перше, і я не памʼятаю таких ситуацій у своєму житті з іншими людьми, записалась до сімейного лікаря, моторошно
Позаземний розум
• 11 апреля 2024
Ответ дляПапобус
Не на дієті з повною відмовою від цукру?
Ні
Позаземний розум
• 11 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Так багато шкідливо пити, попробуйте хоч би на чай замінити...
Та оце ж
Позаземний розум
• 11 апреля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Я и не писала, что обязательно. Это как пример.
Одногруппница вот в обмороки падала, когда в столовую заходила, потому как голодала, что б похудеть .
Ні, це не моя історія
Позаземний розум
• 11 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
В любом случае полноценное обследование необходимо, потому что вдруг будет повтор в неудачное время в неудачном месте...
Так оце ж і піду, це і лякає
Обстановщица• 11 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Текст нечитабельний, гугл в шоці
Ну-ууу, изучайте область.. если ничего не понятно, значит Вы слишком не ориентируетесь в медицине.. изучайте.
Невісточка ж• 11 апреля 2024
Ответ дляОбстановщица
Я нормально орієнтуюсь, просто ви пишете взагалі не медичною термінологією