AnnaOst• 10 апреля 2024

Дуже помітно чи терпимо?)

Вирішила я підстригти брови по довжині за допомогою спеціальної насадки для тримера. Одну брову нормально підстригла, а на другій здригнулася рука....
Бляха, от нафіга воно мені було треба?)
Сильно видно чи можна жити?
Lilian-nochka• 10 апреля 2024
И фиг с ним,карандашом дорисуете
КокоСина• 10 апреля 2024
Чолку тепер треба обстригти. Щоб прикрити
Tttt-16e4• 10 апреля 2024
нормально
Катря Харківська• 10 апреля 2024
Норм
moonkitty• 10 апреля 2024
Сходите к бровисту, подкрасят где надо
автор AnnaOst • 10 апреля 2024
Ответ дляLilian-nochka
И фиг с ним,карандашом дорисуете
Я ніколи в житті ним не користувалася)))) боюся яяяяяк домалюю, то буде гірше ніж з проплєшиною
Lilian-nochka• 10 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Там ничего сложного,рисуете как бы волоски
автор AnnaOst • 10 апреля 2024
Ответ дляmoonkitty
Сходите к бровисту, подкрасят где надо
Якби я зараз могла сходити до бровіста я б не лізла до тих брів кривими ручками( все життя стригли в салоні, а тут два роки сама ножицями. А тут купила я універсальний тримера з купою насадок. Ну думаю, постриду зараз нормально. Постригла)
автор AnnaOst • 10 апреля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Бляяяяяяяя, будь проклятий той день коли я купила цей тример)
Lilian-nochka• 11 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Вы чем то таким заморачиваетесь)вырастут)брови так не стригут,делаете форму,прочесываете и ножничками лишь торчащее срезаете)
СhanelKa• 11 апреля 2024
Олівець, туш для брів вирішують всі проблеми
Не заморочуйтесь
natella579• 11 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
А у вас занадто довгі волосини, косматі брови ростуть чи чого ви їх стрижете?.
Читака• 11 апреля 2024
а на яку дивитись - ліву чи праву? різниці не бачу
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Та я знаю, бачила як стригли, але у самої все одно виходило криво. Видно питання в руках а не в інструменті яким стригти)
Smusish• 11 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Не парьтесь, воно бистро відростає. Я вже на собі перевірила тією фігнею один раз провела мені здалось мало, то я ще раз провела і бляха - я їх зстригла майже геть. Ото ржач був. Я тінями для брів підмальовувала. Але тепер я їх тією фігнею не стрижу
sea_zezik• 11 апреля 2024
А в чем была такая необходимость использовать триммер для бровей?
У моего бойфренда кустистые брови, тут я понимаю, зачем ему триммер.
Берите в руки карандаш и подрихтуйте ваши художества)
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Не заморочуйтесь
Та не зуби звичайно, відростуть. Просто трохи в шоці зараз)
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляnatella579
Як у Брежнєва якщо не стригти
Lilian-nochka• 11 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Не надо,щеточкой расчесываете в разные стороны и состригаете лишь то,что выходит за форму)
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляSmusish
Я вже її викинула)
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляЧитака
Права
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Дякую. Спробую як відростуть
natella579• 11 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Як у Брежнєва якщо не стригти
На фото у вас вже занадто мало брів)) обскубли обрамлення обличчя.
Зараз виразні в моді, не стрижіть, а щіточкою причесати і гелем для брів гарненько вкласти.
автор AnnaOst • 11 апреля 2024
Ответ дляnatella579
Повірте, тут тільки стригти. Там товстющі жорсткі довгі волосини