Сама вумна тутички• 11 апреля 2024

Питання, квартиру купити зараз чи ні?

Жити є де, але ж ціни високі з розумінням війни в країні. Що впадуть ціни на квартири мало віриця! Купити для дитини на майбутне (15 років зараз), і щоб гроші необезцінились..бо за цінами на житло нездоженеш..
Результат:
вже голосів: 67
39 (58.21%) ні, після війни буде видно
28 (41.79%) купити
Джонсонюк• 11 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Сочувствую вам
Покупать квартиру действительно большой риск
Да. Муж дневал и ночевал на работе чтобы заработать на ещё одну квартиру. Но до окончания войны сказал - не будем ничего покупать. Пусть деньги лежат.
ОхиИВздохи• 11 апреля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Я в селі із твердопаливним котлом, але легше від того не становиться
Ми вже зиму одну пережили, 18 поверх, все на електриці, це точно не те, що нас зламає.
міолка• 11 апреля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ні, але точно не так як в нас зараз. Кума відправила сина 2 роки тому в Німеччину, все добре, навчається в технічному вузі.
А чому кума Вам не сказала,що для навчання в Німеччині потрібно було мати на рахунку дитини 10000€?? Дивно.!!
Це застава і без неї син не почавби навчання у вузах Німеччини.
Міряно-переміряно• 11 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ті, хто прийняв рішення жити в своєму місті, бо на те є свої причини, будуть пристосовуватися. Але у пані є умовні 50К готівкою, це свобода для її дитини. А вона хоче цю свободу закопати у бетон з сумнівним майбутнім.

(Ту зиму с цією весною важко порівнювати, за рядом критеріїв, але це вже інша тема для роздумів)
ВсеЧетко• 11 апреля 2024
Ответ дляміолка
Що дивного? Так, я знаю про це. Я думаю якщо людина має гроші на покупку квартири, а це точно більше ніж дана сума, то не буде проблемою.