буреЛОМКА• Изменено 11 апреля 2024
Путаю імена по-батькові
Чи буває у Вас таке, що можете оговориться і назвати когось з колег, начальників,
Підлеглих неправильним іменем чи по-батькові?
Або в листі скопіювати і не змінити імʼя? Як виходите з таких ситуацій ?
Новопоштинская• 11 апреля 2024
Внимательно составляю документы. Если замечаю за собой такое, то это сигнал к тому, что стоит отдохнуть или больше сконцентрироваться и лишний раз перепроверить.