Ковбой Хагис• вчера в 23:21

Ставлення мед персоналу в лікарнях

Людина лежача.
Травматологія. Жаліються.
Нічого не хочуть робити, висловлюють негатив.
Видно, що хочуть грошей, але платити за негатив, за не добрі обличчя.
Зазвичай, якщо про щось попросив, медпрацівник допомогла, то хочеться і віддячити. Але коли просиш, і тебе чуть непрямим текстом посилають, то за що віддячувати? Але ж вони чекають.
І до них потрібно буде далі звертатися, коли немає родичів поруч. А працівниці знову недобрі, бо прийшли нові на зміну. Не мають бажання працювати, хочуть, щоб родичі все робили.
Але ж заплатити наперед, щоб посміхалась, якщо вона лише прийшла на роботу зранку, а вже потрібна її допомога. А вона приходить в палату злюща, не має бажання виконувати посадові обовʼязки.
Державна лікарня - як болото таких стерв.
Якщо вони не хочуть працювати, то навіщо ідуть на цю посаду.
Стервочка• вчера в 23:54
Ответ дляНебоброїдка
Я считаю что люди не должны вообще работать на такие зарплаты, минимальная зарплата должна просто базовые потребности закрывать а здесь даже на еду не хватит не то что жить
Таких зарплат очень много, к сожалению, даже у специалистов.

Оле Лукойе• вчера в 23:55
Ответ дляКовбой Хагис
Не подобається робота, іди в супермаркет мий підлогу. Там без горішків.
Не подобається відношення санітарки, виносіть судна з-під своєї родички самі. Або вимагайте від держави, щоб давали гідну оплату праці санітаркам і вони мали змогу проявляти людяність, щоб хотіли працювати, щоб відчували вдячність за їх роботу
Оле Лукойе• вчера в 23:57
Ответ дляКраля-Галя
Їх там хтось силою тримає?
Тримає. Життя їх там тримає. Куди їм ще йти працювати? Я вам більше скажу, в лікарнях і так брак санітарок, підлогу мити нема кому. Ставки лікарів, медсестер та санітарок поскорочували, а площа підлоги та вікон залишилась та сама. Тобто за копійки роботи стало ще більше
Джавеліна• вчера в 23:59
У нас в больнице с лежачим обычно родственник, или сиделка, которые кормят , переворачивают, в аптеку бегают , по другому только в частных клиниках🤷‍♀️
Меня много• сегодня в 00:00
Ответ дляНебоброїдка
Оправдываете варваров
Оле Лукойе• сегодня в 00:01
Ответ дляБиблиотекарь
Одна дівчинка молоденька працює так санітаркою, їй 20 років у травні виповнилося, навчається в мед, працює санітаркою заради стажу, а її медсестри і старша сестра ганяють як раба
В 20 років вона вже може медсестрою працювати після 3 курсу і стаж зараз не рахується як раніше, тільки відрахування мають значення, тобто розмір заробітної плати
Небоброїдка• сегодня в 00:04
Ответ дляМеня много
Оправдываете варваров
Нет считаю если все не вышли одновременно на работу вмести со всеми врачами так как такие зарплаты не норма , и тогда б все научились ценить медработников дня 3 б не работали и все б встало на место .
Стервочка• сегодня в 00:09
Ответ дляНебоброїдка
Это так не работает. Ставки по единой тарифной сетке устанавливает государство, а они в образовании, культуре, медицине мизерные, даже у специалистов ниже минималки, не то что у санитарок. Ставка первого разряда 3400 грн в месяц, и потом доплата до минималки. Вопрос к государству, как ставки могут быть в разы ниже минимальной зарплаты.
Небоброїдка• сегодня в 00:15
Ответ дляСтервочка
Так я ж и говорю , у меня муж кандидат наук в медицинском на английском преподавал зарплата была нищенская пару раз за продуктами сходить , но слава богу ушел сверкая пятками но всегда и так еще на двух работах помимо университета чтоб на жизнь хватало . Это ж просто дно когда такие зарплаты , человеку на еду не хватит , он просто существует.

Б´ю байдики• сегодня в 00:14
Найкраща медицина в дії
Меня много• сегодня в 00:17
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Меня много• сегодня в 00:17
Ответ дляНебоброїдка
Брал взятки?
СонячнаДівка• сегодня в 00:20
Я врачей и мед персонал понимаю, это их рутина, но ужасно не приятно такое их отношение когда человек уязвим, не от нечего делать пациенты в больницы попадают. Маме делали операцию недавно, да, они там все пожилые, да, тупят, как дети, но так это бесчеловечно, фу блин
Небоброїдка• сегодня в 00:20
Ответ дляМеня много
Брал взятки?
ему не нужно это было так как слава богу занимался развитием своего бизнеса он сразу понял , что наука только на бумаге , поэтому всем все ставил , чтоб никто его личное время не занимал своим пересдачами по 10 раз
Творог для розжига• сегодня в 00:22
Ответ дляОле Лукойе
Попрацюйте санітаркою в травматології місяці 3-4, поживіть на 7 тис грн і потім розкажіть про людяність. В людини не закриті базові потреби, а ви про високі матерії розказуєте
то хай звільняється. але ж ні- працює і веде себе по хамські. наче хворі в тому винні
Советчица Года• сегодня в 00:27
Дзвінок на гарячу лінію МОЗ. Розвивали, сцуки. Кожна санітарка себе кардіохірургом вважає.
Я колись лежала з дитиною у відділенні , де діти з трьох до 18 років. В перший же вечір скандал. Санітарка відкрила душову аж на пів години і все. Мийся де хочеш. Відчула себе зав відділенням. Ну я їй пояснила, хто вона і де знаходиться. Більше душ не закривався.
Ото буде веселуха• сегодня в 00:30
Ще я засвітила, що в маленьких містечках мед персонал більш адекватний і ввічливий .
Советчица Года• сегодня в 00:35
Ответ дляОле Лукойе
Їх там ніхто до батареї не приковує. Прийшла працювати, то працюй, а не заглядай в карман родичам, в яких і так грошей немає.
Бубль Гум)• сегодня в 00:32
Автор, всё это не нормально, но что делать. Человеку нужна помощь. Поэтому злющие-не злющие, а надо налаживать контакт сами знаете как. Моя родственница лежала в больнице в Киеве дней 6: я уже знала почти всех санитарок. Смен там не так много. Договаривайтесь ради своего родственника. Человек уязвим сейчас и ваше ´фе´ надо задвинуть подальше и решать вопрос.
В целом да, отношения часто нехорошее. Не понимаю, как их совесть не мучает, это же больные люди. Ну вот так(

Бубль Гум)• сегодня в 00:35
Ответ дляКовбой Хагис
Але ж треба бути людиною в першу чергу.
Їй готові дати.
Але ж вона з першої хвилини спілкування відштовхує своєю поведінкою.
Як су.ка якась
Опять таки. Вы думаете о себе, а не о вашем родственнике. Вы понимаете, что вы ему вредите?
Советчица Года• сегодня в 00:35
Ответ дляОле Лукойе
Перестаньте виправдовувати хамство і невігластво. Вони знали, куди йдуть. І ще знали, що їм всі родичі будуть в карман тикать.
Бубль Гум)• сегодня в 00:39
Ответ дляОто буде веселуха
Не всегда.
Советчица Года• сегодня в 00:43
Ответ дляОто буде веселуха
В лікарні райцентру моєму дідові лікували неіснуючий перелом шийки бедра антибіотиком. А мікроінсульт ніхто не побачив.
Три дні він пролежав в лікарні, забрали його додому, сусіди викликали знайомого лікаря і той за хвилину сказав, що в діда був мікроінсульт, а ноги цілі.
Зате сам головний діда взявся лікувати, як взнав,що донька з Києва. І карман накрохмалив
Бджолина королева• сегодня в 00:47
Ответ дляСоветчица Года
Ну теперь вы умничать не будете,просто так попасть в стационар покапаться или дома некому ухаживать не получится, и слава богу,дома своим будете эту мантру про ’батареи да никто не держит ’ рассказывать.
https://www.facebook.com/share/r/1JbAWNPZ2N/
Работать некому,на элементарную жизнь не хватает,на войну идите одни медики,а они короны тут понадевали,заманали уже со своими горячими линиями,никто на них никакого внимания,главврач сам работать везде не станет. А должность санитарок вообще хотят убрать,приедет клининг 2 раза в неделю,много медсестёр при таком раскладе останется работать,как думаете?
Не платят,но и нагрузки столько уже не будет,зато у вас есть отличная возможность пойти ещё на 2-3 работы, чтобы оплатить все мед услуги на дому,от ухода до капельниц и консультаций врачей.
Советчица Года• сегодня в 00:56
Ответ дляБджолина королева
А нічого займати місце, бо покапатись захотілось. В жодній країні такого немає. Бабі вдома нудно, пішла в лікарню лягла, щоб покапатись.
І не треба мене лякати. Хоч одна санітарка поцікавилась матеріалом становищем родичів? Чи санітарка думає, що всі родичі хворих мільйонери? А може в того хворого теж на їжу не вистачає, але ж кого це іпе? Головне, щоб гршенята в кармані шелестіли і тільки тоді прокидається людяність.
Ви самі себе чуєте? Наживатись на хворих - це дніще.
І так,я своїх родичів лікую в приватних лікарнях де людей не вважають гімном собачим
Залізний занавіс• сегодня в 00:59
Ответ дляОле Лукойе
В санітарки зарплата мінімалка. Як думаєте, багато бажаючих за 7 тис грн виносити судна з-під лежачих хворих, піднімати цих хворих, пересилати під ними білизну. Які зарплати держава дає, таке і відношення
А у больных конечно зарплаты максимальные. Люди изначально гнилые.
Бджолина королева• сегодня в 01:10
Ответ дляСоветчица Года
Не нужно тут высокопарных слов про днище,у нас на войне и людских жизнях власть наживаатся,а в медицине так прям днищем нужно нищету назвать,да? Так какого хера люди ещё и должны что-то этой державве,именно медики ,над которыми всю жизнь издевались и гнобили? Пусть идут те,кого по 100 тыщ,тут на сайте у каждой второй такая зп. А то жизнь впроголодь,и все жалобы и стоны вытепри еще и сдохнуть иди,ага,щаз. Просто душа радуется, какие массовые увольнения начались из медицины, правильно и делают,вот когда взвоют-будет поздно, поверьте. Люди устали терпеть издевательства.
Svitlo_• сегодня в 01:10
Ответ дляСоветчица Года
Не переживайте. Ще декілька років і в лікарнях на буде цих хамок. Взагалі нікого не буде. Ці що працюють зістаряться, а молодь не приходить на такі зарплати.
Харчовий тріль• сегодня в 01:40
Ответ дляSvitlo_
Як би й не так. Тільки щось їх мітлою не виженеш. Тих, хто вже династіями там працює. З учителями так само. Про молодих не кажу. З офісним планктоном в усяких там адміністраціях. Щоразу ниють, що бідосі, зарплату затримують, прожити не можна. Але в атб на касу жодна не пішла, бо щодень свіжа копійка. Не виправдовую державу, рівень зарплати і умови праці, але більшість цим якраз вдало користується. Якщо мене щось не влаштовує, то не хворий/покупець/клієнт винен. І це не дає мені жодного права на нього гиркати. Ніхто наручниками не прикований і вільний змінювати роботу хоч кожен день.
З недавнього особистого досвіду. Онковідділення, умови жахливі, ремонту від будівництва не було, але ці дівчата, як феї якісь порхають. Жодного косого погляду не побачила, бігали, носили, перевіряли, відправляли мене хоч на пару хвилин кисню хапнути. Без найменших натяків. Віддячила від душі кожну і буду згадувати найтеплішими словами. Але є й інші, які закривались в кабінеті і курили, і їм було пофіг, що під кабінетом діти після хімій ледве дихають, що це батьки бачать. Були такі, що гиркали на тих дітей, які брали книжечку в холі, щоб не робили безладу, бо прибирати за ними ніхто не буде. Тож я б не була так однозначною, в нас реально багато тих, що занадто береги плутають
Бджолина королева• сегодня в 02:12
Ответ дляХарчовий тріль
А с какого это хера медикам на кассу в атб идти работать, а не в раду или тцк например, где зп сотни тысяч? Вы не попутали берега,не?,обесценивая тех,кто сейчас считается самыми важными? А какого тогда одни медики военнообязанные? Собирайтесь и идите на войну все тогда женский пол,ничем не лучше. В госпиталях судна все сумеют выносить и ухаживать за ранеными,особой премудрости не надо. А то про кассы вы умные рассказывать да на горячие линии звонить,а коснись самих-так куда там,сцыкотно,да и не для войны рождены,да?