Харьков!

...
автор forumchanka 11 апреля в 21:12
«Чому Харків вважали проросійським ватним містом? Ми дуже ображались на це. 95% харків’ян мають проукраїнську позицію, 3% - проросс, 2% - туди/сюди» – Терехов.

Факт.
5 33
Мимо_шла 11 апреля в 21:16
Ответ дляforumchanka
«Чому Харків вважали проросійським ватним містом? Ми дуже ображались на це. 95% харків’ян мають проукраїнську позицію, 3% - проросс, 2% - туди/сюди» – Терехов.

Факт.
Кто считал Харьков ватным городом? Первый раз такое слышу
So_so 11 апреля в 21:18
Обстрелы Харькова никак не связаны с эмоциями путина. Достаточно посмотреть на карту.
1 8 3
Я не Сірожа 11 апреля в 21:20
Ответ дляМимо_шла
Кто считал Харьков ватным городом? Первый раз такое слышу
А я тут на форумі не один раз читала звинувачення, що Харків і Донбас русню кликали і винні, що русня напала...
Роти б роздирала за такі слова, якби в реалі почула від когось.
6 16 3
Мимо_шла 11 апреля в 21:21
Ответ дляЯ не Сірожа
А я тут на форумі не один раз читала звинувачення, що Харків і Донбас русню кликали і винні, що русня напала...
Роти б роздирала за такі слова, якби в реалі почула від когось.
Нашли кого слушать)
Половина этого форума в жизни в Харькове не была, каких то слухов начитались и верили.
Я не Сірожа 11 апреля в 21:23
Ответ дляМимо_шла
Нашли кого слушать)
Половина этого форума в жизни в Харькове не была, каких то слухов начитались и верили.
Але бридко таке читати.
А от закиди, що русня напала, бо ми російською розмовляли (я з російськомовного регіону), я чула від реальних людей. Теж хотілось в морду дати сильно.
1 16 1
nata.ant 11 апреля в 21:27
Ответ дляЯ не Сірожа
А я тут на форумі не один раз читала звинувачення, що Харків і Донбас русню кликали і винні, що русня напала...
Роти б роздирала за такі слова, якби в реалі почула від когось.
Хто в Харкові кликав русню?
Я не Сірожа 11 апреля в 21:30
Ответ дляnata.ant
Хто в Харкові кликав русню?
А я хз, гіпотетичні ’всі’, а хто ж?)
Анче 11 апреля в 21:31
Ответ дляЯ не Сірожа
А я тут на форумі не один раз читала звинувачення, що Харків і Донбас русню кликали і винні, що русня напала...
Роти б роздирала за такі слова, якби в реалі почула від когось.
А что Вы про Донбасс можете сказать?
nata.ant 11 апреля в 21:32
Ответ дляЯ не Сірожа
А я хз, гіпотетичні ’всі’, а хто ж?)
Я просто с Харкова,щось я не пам´ятаю щоб в нас русню кликали
5 1
JaSonechko 11 апреля в 21:33
Ответ дляЯ не Сірожа
А я хз, гіпотетичні ’всі’, а хто ж?)
Та мы ж должны были с цветами их в феврале встречать
Шоб же ж они в 3 дня уложились
Х.й им, а не Харьков
Я не Сірожа 11 апреля в 21:34
Ответ дляАнче
А что Вы про Донбасс можете сказать?
Мені складно щось казати, я там ніколи не була, а на чиїсь слова спиратись не хочу.
Але знаю, що там було дуже багато проукраїнських людей, яким в 14-му прийшлось дуже тяжко( і що мітингів за Україну було багато.
Я не Сірожа 11 апреля в 21:35
Ответ дляnata.ant
Я просто с Харкова,щось я не пам´ятаю щоб в нас русню кликали
Вибачте, ви неуважно читаєте мої пости.
Я не Сірожа 11 апреля в 21:37
Ответ дляJaSonechko
Та мы ж должны были с цветами их в феврале встречать
Шоб же ж они в 3 дня уложились
Х.й им, а не Харьков
Ну так по версії русні і мій Миколаїв їх повинен був з радістю чекати. Дебіли тупі. Х*й їм, а не Місто-герой з яйцями з корабельної сталі)
Юлия.net 11 апреля в 21:42
Ответ дляЯ не Сірожа
Але бридко таке читати.
А от закиди, що русня напала, бо ми російською розмовляли (я з російськомовного регіону), я чула від реальних людей. Теж хотілось в морду дати сильно.
Я теж таке чула, що це ми з російськомовних регіонів винні, бо за 30 років українською не стали розмовляти. Аж гидко, особливо коли весною 22 такі люди розсуждали, що ті, хто з Маріуполя самі винні, що в них все так склалося, самі в росію хотіли. І вони тепер там (а це ближче до кордону, спокійний регіон) страждати через нас повинні(( Капець просто, які не далекі люди. Але на щастя не всі такі)
6 1
TAM-rico 11 апреля в 22:10
Ответ дляЯ не Сірожа
А я тут на форумі не один раз читала звинувачення, що Харків і Донбас русню кликали і винні, що русня напала...
Роти б роздирала за такі слова, якби в реалі почула від когось.
А я чула, і не раз, що ментально Харків дуже відрізняється від Донецька. Не на користь Донбаса. Для мене особисто достатньо було почути позицію харківських ультрас. Харків´яни, вам респект!
GIJane 11 апреля в 22:42
Ніколи в житті не була в Харкові, обов´язково поїду туди після закінчення війни.