Чебураха з перцем• Изменено 12 апреля 2024

Кіт Степан

Дивна ситуація з котом Степаном триває. Нещодавно була сторіз, де від імені кота пропонують зробити курс як розкрутити сторінку в інста.
В телеграм каналі Степана немає нових постів, в чаті телеграму якийсь кріповий типу француз постить відео Степана із тіктока і наполягає, що їм (власниці і коту) певно потрібні гроші на новому місці. Відео дивні, фото дивні, пропозиція курсу теж дивна. Жодної реакції на стурбованість фанів в коментарях в інсті. Видно, що власник (Анна?) немає доступу до всіх сторінок.
Хтось щось знає про цю ситуацію? Чи з власницею все ок?
Реанимация• 12 апреля 2024
В першій ночі Вас лише чужий кіт хвилює?

Начальник Анонимов• 12 апреля 2024
Так хакнули наверно
автор Чебураха з перцем • 12 апреля 2024
Ответ дляРеанимация
А вас хвилює моє питання?
Ответ дляНачальник Анонимов
Так хакнули наверно
Спочатку здавалося шо так, тільки хакнули. Але нові відео дивні. Ніби котів теж забрали.
Крию матом страшно• 12 апреля 2024
Мне интересно,кто те люди,кого жизнь кота интересует чужого,и кто еще деньги на это скидывает
месяцкие• 12 апреля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А дайте ник. Помню давно уже вопросы были все ли ок. Ещё ходила сплетня, что кота украли
Нульовий сантиметр• 12 апреля 2024
Да никто их не взломал, просто хозяйка зарабатывает деньги как может. Сначала просила донаты и оказалась в Германии, теперь так. Страница миллионник с огромной аудиторией, там куча бабла замешано. У них много страниц - для сотрудничества и страница стефании, могли бы и дать комментарий. Но им это не нужно, подогревают интерес и делают рекламу пользуясь посещаемостью.
Ответ длямесяцкие
loveyoustepan
Так, спочатку були припущення, потім вони наче написали що все ок... ну таке
Майданщица• 12 апреля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
мы
потому что степан классный

Ответ дляНульовий сантиметр
Це, до речі, найпопулярніший аргумент – що їм якось треба перебиватись в Європі після виїзду, тому оце все. Але ж блін, коментар дійсно можна було дати. Нормальний коментар. Я не дуже і слідкую, але наче реклами за цей час не було, тобто вони просять донати. Хоча хто дєнєг дасть, коли купа сумнівів, що сторінку не продали, а коти все ще з власниками. Окрім цього, інші сторінки не ведуться, нових постів або інфи немає. В коментарях теж безлад.
Області пітьми• 12 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Є пости з фото зі сторінки Стефанії. Писали, що основною вона не користується через ризик блокування
месяцкие• 12 апреля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
loveyoustepan
Ну на фотках точно он)) наверное, ребята переехали и решили ориентироваться на ин аудиторию.
А раньше она сама выходила в сторис, или только кот был? Там же и ребёнка опубликовали на фотках последних. Не думаю, все же, что взломали или котов украли. Просто политика ведения странички изменилась, наверное
Бойова• 12 апреля 2024
продали акк?
БоВжеВільна• 12 апреля 2024
Там действительно что-то непонятное, то ли акк продали, то ли котик старенький.
КондуктЕр тролейбуса• 12 апреля 2024
Хозяйка же выложила фото котов со своим сыном . Или думаете ,что и сын не с ней ?
Чавонадо• 12 апреля 2024
Просто популярність минула. Реклами вже не так замовляють. Жити за щось треба. От придумує як заробити гроші. Нічого дивного
Голова колгоспу• 12 апреля 2024
давно уже новая страница, которую успешно раскрутил нанятый маркетолог
Коплю на груди• 12 апреля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
А как найти новую страницу?