Виправлялочка• сегодня в 16:48
Бред Пітт - яка його найкраща роль?
На вашу думку. Напишіть героя або назву фільма. Дякую.
Несемо світло разом• сегодня в 16:50
В нього багато гарних ролей. Він дуже непогано грає як для такої слащавої зовнішності.
Виправлялочка
• сегодня в 16:52
Ответ дляНесемо світло разом
А можете на вашу думку кращу роль або ролі написати?
Виправлялочка
• сегодня в 16:58
Ответ дляБюст Березуцкого
Титаник
То ви з Кейт Вінслет його переплутали.
Ангел-предохранитель• сегодня в 16:58
Ответ дляВиправлялочка
То ви з Кейт Вінслет його переплутали.
😂🤭
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 17:10
Я майже не дивилась з ним фільми. Колись тільки глянула Радник з його участю ( і то дивилась більш через Камерон Діас і Пенелопу Крус). Там був момент, де він з ще одним чоловіком пили пиво. Був смішний діалог з Пітом:
- нехай їх дупи обкидає чиряками...
- це твій звичайний тост?
- призвичаюється
( не знаю, чому я це запам´ятала))
- нехай їх дупи обкидає чиряками...
- це твій звичайний тост?
- призвичаюється
( не знаю, чому я це запам´ятала))
Колдунья-вещунья• сегодня в 17:11
Лучшую не выделю, но мне очень нравится в ролях: Расти из друзей Оушена, мистер и миссис Смит, Джо Блэк, 12 обезьян.
Ну и для своих 62 - он сейчас выглядит очень даже очень. При всей моей любви к Анджелине - она женщина, которая губит мужчин.
Виправлялочка
• сегодня в 18:04
Ответ дляЗновЗдоров
Джо Блек, Ахіллес в Трої, Трістан в легендах осені
А ви дивилися «Легенди осені»? Там він дійсно гарно зіграв? Я лише чула про цей фільм. І чула, що це найкраща роль Пітта. Це так, на вашу думку?
Несемо світло разом• сегодня в 18:18
Ответ дляВиправлялочка
Я не всі фільми з ним дивилась. Але найбільше запам´ятався у ’7 років у Тибеті’.
Мама Карло• 2 часа назад
В багатьох непогано, але моя улюблена - в Легендах осені, ніби одне ціле з персонажем
Взагалі, на мою думку, найкраще в нього вдаються неоднозначні герої з темною стороною -Трістан, Ахілл, це прям його
Малявка ще та• 1 час назад
Загадочная история Бенджамина Баттона
Интервью с вампиром
Бойцовский клуб
11 друзей Оушена
Интервью с вампиром
Бойцовский клуб
11 друзей Оушена