ваші улюблені книги з психології, порадьте

топ 3 які порекомендуєте прочитати кожному
щоб не сильно для чайників але й не для докторів наук
Первая ласточка инфляции 13 апреля в 09:55
ДПТ Лінехан
КукухаСлетела 13 апреля в 09:58
Большая советская энциклопедия
Вся в кредитах 13 апреля в 10:08
Ирвин Ялом - все
Можно начать с его художественных
Вирджиния Сатир про семью, точно название не помню
Осколки детских травм - про травматиский опыт детства и что с ним делать
Тайное искусство пофигизма, и другие книги Менсона
Любить с открытыми глазами - про отношения в паре.
1 1
Я-ваш шанс 13 апреля в 10:27
У мене дві знайомі є, вони розказують що отримали друге вище з психології, їм років по 40-43. Вже практикують, з людьми спілкуються. Але ж мама дорогая, скільки в них самих тарганів!!! Я просто з ними по іншому приводу розмовляла кілька разів, то я не можу навіть уявити як можно інших лікувати в тому стані, поняття викривлені... Бачу тому що пропрацювала такі проблеми які в них досі є, хоча не до кінця, досі працюю над ними.
Ухахайкина 13 апреля в 10:36
Ігри в які грають люди.
Для звичайної людини то , моя думка, не претендую на істину, класика і як настільна книга. Допомагає вчасно глянути в якому сценарії ти зараз з тою чи іншою людиною.
Сама вумна тутички 13 апреля в 11:12
Эрик Берн. Как раз не для чайников и не для докторов наук.
автор Корсет_на_шурупах 13 апреля в 11:47
Ответ дляЯ-ваш шанс
У мене дві знайомі є, вони розказують що отримали друге вище з психології, їм років по 40-43. Вже практикують, з людьми спілкуються. Але ж мама дорогая, скільки в них самих тарганів!!! Я просто з ними по іншому приводу розмовляла кілька разів, то я не можу навіть уявити як можно інших лікувати в тому стані, поняття викривлені... Бачу тому що пропрацювала такі проблеми які в них досі є, хоча не до кінця, досі працюю над ними.
дякую, я шукаю просто книги для досугу
Пушап Мі мі 13 апреля в 12:37
Едіт егер дві книги
Дорослі діти емоційно незрілих батьків
Вільні діти емоційно незрілих батьків
Тіло веде лік
Це почалося не з тебе
Що з тобою сталося
Міряю від одиниці 13 апреля в 14:03
Эти. Читать всем девочкам, девушкам и женщинам.