Да Щас же• 13 апреля 2024
Купила я Карпатський трав´яний чай
В Карпатах. В складі зазначено малина, ожина, чорниця, деревій, глід, іван-чай, мати-й-мачуха, чебрець.
Сьогодні надумала розкрити один з пакетів й заварити. Розкрила і висипала його вміст.
Я була дуже розчарована тим, що я там побачила. Пакет був майже повністю забитий листям ожини, а ягід та квітів інших рослин там було всього по кілька штук.
Великий привіт торгашам з Яремчі.
ЭмчЭндЭм• 14 апреля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
То ви ще моль по хаті не ловили з цього чаю) в нас є такий досвід
Люто плюсую
Любви вам!• 14 апреля 2024
Вам еще повезло, листьев ежевики положили))
У нас был похожий чай с Яремче и там внутри было сухое луговое сено и какие-то бурьяны
Пить не рискнули))
Поліпривіт всім• 14 апреля 2024
Колись купили цей чай 5 пакетів) такої фігні більше не повторю ) просто хлам
Карпатський грибар• 14 апреля 2024
Ответ дляДа Щас же
Ахаха! Була думка купити ще й гриби, але щось мене зупинило😆😆😆
Купувати білі гриби на курорті - не найкраще рішення.
Думайте.
Карпатський грибар• 14 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Я теж купила в Яремчі білих грибів.. пилу не було, але м´яса повно (червів)
пост 64