Фільм з дитиною 7 років

Потрібен гарний позитивний фільм, який можна подивитись з хвороб дитиною
julianik 14 апреля в 17:33
Піт і його дракон
Аліса в країні чудес або
Аліса в задзеркалля
Оптом дешевше
Змішані
Ну це так навскидку що згадалося із сімейних фільмів
1 1
Тану на сонці 14 апреля в 17:35
У вас не має Гугл?
K.Kotikova 14 апреля в 17:39
Мы недавно смотрели на нетфликс: мультики Лео, Орион и Тьма, и фильм Чупа, довольно интесно,ещё пересматривали мюзикл Матильда
Пописанная парта 14 апреля в 17:39
Ответ дляТану на сонці
У вас не має Гугл?
А у вас не має такту і що?
Автор не звертайте увагу.

Із фільмів дитячих рекомендую
Мій домашній крокодил
Дамбо
Уявні друзі
Річі багач
jamaima 14 апреля в 17:53
’Пінгвіни містера Поппера’
Ошеламиссимо 14 апреля в 19:05
Няня МакФі, в нашому перекладі чомусь як ’Моя жахлива няня’ (назва корява, няня там чудова), обидві частини класні
Жена сантехника 14 апреля в 20:53
Падингтон, великий червоний пес кліфорд, кролик Пітер, мой поющий крокодил. Если старые подходят, то Мери попинс