Козяка-маляка• Изменено 16 апреля 2024
Я біженка з України збираюсь одружуватися за іностранца яка країна
Нам дасть прихисток і допомогу , майбутній чоловік не є з України
Ниф_ниф• 16 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Хто? Перекладач?)
Його сюди не запросили.)
А уявляєте якби прийшов зараз аноним із ником ’Гугл перекладач’)))я би впала))
До речі, адміни!!
нам потрібні нові аноними,з урахуванням реалій!!
До речі, адміни!!
Українська зірочка• 16 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так к майбутньому чоловіку на батьківщину і їдьте.
ну тож не цікаво, на батьківщині ніхто допомогу не дасть, там працювати доведеться.
Престидижитатор• 16 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Да, написано коряво. Автору явно нужен переводчик, потому что ни бум бум в украинском ))
Автор, або вчіть нормально українську мову, або не намагайтеся смішити народ своїми безглуздими темами. Хоча ви все одне не зрозумієте мене ))
Вот так все смеются, и я не решусь начать говорить и писать.
Але ж я намагаюся, але мені страшно.
Українська зірочка• 16 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Але ж я намагаюся, але мені страшно.
не видумуйте, це інше, тут же чітко видно що через перекладач накнопано без найменьшого розуміння.
Ниф_ниф• 16 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Але ж я намагаюся, але мені страшно.
Починайте! потроху!
Я ніколи не знала мови. Не вміла писати,говорити,тільки розуміла добре)))
В минулому році я писала всеукраїнський диктант, зробила близько 2 тисяч помилок)))
В цьому році -20!! З урахуванням пунктуаційних. І я собою пишалася!
Престидижитатор• 16 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Починайте! потроху!
Вы крутая!
Я так не смогу никогда((
Прекрасно понимаю мову, но никогда не писала и толком не говорила.
Я так не смогу никогда((
Ниф_ниф• 16 апреля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Вы крутая!
Я так не смогу никогда((
Все можно) перевести всі месенджери,все спілкування в Інтернеті на українську. Т9 допоможе)))і ніхто не побачить,як довго ви думали,переробляли і підглядали у перекладач. Я за рік вільно пишу. Говорити трохи складніше поки що,але хоч з мене й ржуть всі, я все одно говорю.