Бензопирен• 17 апреля 2024
Чому немовля здригається під час сну?
Усміхайлик• 17 апреля 2024
Сни сняться. А рухи ще власні не повністю контролює. Ну і просто нервові імпульси проходять.
Якщо це дитині заважає спати, то радять вільне пеленання. Якщо не заважає, то хай спить.
Первая ласточка инфляции• 17 апреля 2024
А дорослі під час сну чому здригаються, розмовляють, кричать, пердять, махають руками...? А деякі ще й ходять
Бабайко• 17 апреля 2024
Автор, чтобы исключить патологии - к остеопату (область на базе НЕВРОлогии)
Дитя должно быть спокойным..
Хвильоватиша• 17 апреля 2024
На плановом приеме в 3 месяца неврологу сказала что вздрагивает, она на всякий случай отправила на электроэнцефалограмму. Снимите на видео и покажите педиатру или неврологу при ближайшем приеме