Шкідлива молекула• Изменено 18 апреля 2024
Яремче, погода в кінці квітня
Вітаю. Зібрались на три дні з´їздити в Яремче з дітьми, квитки куплені були заздалегідь, але прогноз погоди на наступний тиждень невтішний. Всі три дні стоїть дощ. Чи буде що там робити по такій погоді? Чи краще здати квитки?
Шкідлива молекула
• 18 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ну а що ви хочете робити? Ще й без автомобіля?
План був ходити по горах, по стежці Довбуша пройтись, водоспади подивитись, піднятись на якусь із гір.
Майструю крила• 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Там всегда дождь, даже летом, это горы
Червона рута• 18 апреля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я б здала квитки і поїхала би в Румунію
Шо там робити?
БальзаковскийВозраст• 18 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Там всегда дождь, даже летом, это горы
Шок для советчиц
Усатая полосатая• 18 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Шо там робити?
По замках пройтись
Дракула
Пелеш
Венздей
Насолодитись зеленими Карпатами гарною дорогою спокійним життям
Дракула
Пелеш
Венздей
Майструю крила• 18 апреля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Шок для советчиц
Это точно, люди странные
Мне без сахара• 18 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Там всегда дождь, даже летом, это горы
Не всегда(
Зашла на 5минут• 18 апреля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
По замках пройтись
Дракула
Пелеш
Венздей
Дракула
Пелеш
Венздей
Поїхати в Сігішоару, подивитися старовинну фреску 14 століття, де зображено дивний предмет, схожий на нло)
Мне без сахара• 18 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Это точно, люди странные
Дуже странні, якщо думають що в Карпатах завжди дощ
Шкідлива молекула
• 18 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Там всегда дождь, даже летом, это горы
Ми не перший раз їдемо навесні, але жодного разу на дощову погоду не попадали.
Мао_Мяо• 18 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Там всегда дождь, даже летом, это горы
Так, але влітку дощ пройшов і сонечко і тепло, а у квітні ще холодно.
Автор, по темі, якщо аи вперше в гори, то квітень може вам зіпсувати настрій і відвернути від походів надалі.
Шкідлива молекула
• 18 апреля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Дякую, ми не вперше з чоловіком, а діти вперше.
Боневтікла• 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
квітень для Яремче мертвий місяць. Саме через погоду.
Боневтікла• 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
це вже як пощастить з дощем. Але квітень холодний. Хоча, головне настрій)
БальзаковскийВозраст• 18 апреля 2024
Ответ дляМне без сахара
Там майже кожний день дощ і це так. Якщо ви любите придератися до слів, то не завжди, а дуже часто. А дивуватися, що у Карпатах дощовий прогноз погоди—це справді дивно
Мне без сахара• 18 апреля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Не падає в Карпатах кожного дня дощ.
Не пишіть нісенітницю.
Біток чи ефір?• 18 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Там всегда дождь, даже летом, это горы
Точно, и холодно. Но красиво.
Мы и в дождь ходили.
Подтяжка• 18 апреля 2024
Автор, вже на місці розберетесь.
Я колись була в квітні саме в ці дні. Дощ був вдень один раз, в поході, але маленький, вдягали дощовики, але більш моросив та недовго був і не злива. Другий раз був через день, але ввечорі, коли темно.
З‘їздіть в той же Буковель погуляти, якщо прямо великий дощ буде.
Біток чи ефір?• 18 апреля 2024
Ответ дляМне без сахара
Не падає в Карпатах кожного дня дощ.
Не пишіть нісенітницю.
До середины лета был каждый день дождь и холодно. В конце июля и августе уже редко.
Все буде• 18 апреля 2024
автор, з погодою в горах ніколи не вгадаєш. Тут дощ, а за хвильку сонце.
Звичайно що їдьте, якщо запланувати. Пройдетесь стежкою Довбуша, а за нею і на Маковицю вилізите, якщо будуть сили. Все промарковано, йдіть куди хочте. Можу порадити ще один цікавий простий маршрут (до лісництва, перед лісництвом наліво до церкви Петра й Павла, звідти вниз до водоспаду). Там гарні краєвиди і цікавіше, ніж трасою + людей мало.
Мне без сахара• 18 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Погода вчора
Мне без сахара• 18 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
На эту и следующую неделю практически по всей Украине дожди.
А в Карпатах сніг
Шкідлива молекула
• 18 апреля 2024
Ответ дляМне без сахара
Погода вчора
Нічого собі, зима взагалі
. Дякую за фото.
Стріляний птах• 18 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
ми були в жовтні. Резинові сапожки, дощовики і вперед. гуляли. Доще не має бути цілий день, там погода часто міняється
Стріляний птах• 18 апреля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
По замках пройтись
Дракула
Пелеш
Венздей
Дракула
Пелеш
Венздей
і я би хотіла. Але добиратись туди....ну нафік, 2-3 пересадки
Майструю крила• 18 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Точно, и холодно. Но красиво.
Мы и в дождь ходили.
Согласна, мы тоже