Скоро_вчера• сегодня в 12:32

Що у вас вдома виявилось повною дурнею, хоча всі хвалили?

Забрала і не сказала• сегодня в 15:48
теплый пол в туалете. Вообще не понимаю зачем мы его там сделали. Все взахлеб советовали делать тепляй пол везде, где плитка. Ну в кухне и в ванной включаю регулярно, в прихожей может раз в год, а в туалете вообще ни разу не включала. В квартире есть центральное отопление если шо

пу_пугренчик• сегодня в 15:49
Ответ дляТреба підробіток
А чому не зайшов аерогриль?
Він у мене щодня працює. Я про духовку згадую, коли потрібно піцу велику спекти або кухню в мороз без опалення нагріти
Мало порций, я люблю на несколько дней наготовить, мне проще плита и духовка. Лень мыть его и главная причина это его антипригарное покрытие (тефлон), которое небезопасно для здоровья. Запах пластика насторожил, когда готовила
Сусідка знизу• сегодня в 15:53
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не утрируйте. Де сказано, що від всього?
Є речі які не прижились, от про них і тема.
Між рядків читайте. Це вже не перша тема, про те від чого можна відмовитись і не втратити якість життя. Може ви не розумієте або не відчуваєте, а я дуже чітко бачу і маніпуляції, і пропаганду, і НЛП.
можливо тому що сама це вмію, знаю як робити
Пишна молодиця• сегодня в 16:02
Пилесос мийка
Щось не спиться• сегодня в 16:15
Ответ дляМаруська Му
Робот-пилосос
В мене ще й миючий, мабуть для хором класно, а в мене то штори, то тумби то стільці. Немає йому де розвернутися, шваброю швидше
Сонячний день• сегодня в 16:22
Ответ дляМаруська Му
Робот-пилосос
+1, як спихнула його ще навіть на гарантії якійсь інста-лошиці, що наслухалась проплаченої лапші-реклами, то хрестилась руками і ногами
Треба підробіток• сегодня в 16:31
Ответ дляСусідка знизу
Тому ви бачите всюди зрадоньку
Можливо автору, як і мені хочеться всього багато аби полегшити побут вдома, але боїться, що щось буде просто займати місце і стояти без роботи. Тому й питає.

Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 16:59
Ответ дляСусідка знизу
Мені сумно спостерігати як хтось намагається просунути думку, що від всього можна відмовитись і жити не гірше ніж раніше. Це ж пропаганда в чистому вигляді - закидається тема і люди самі себе переконують, що треба відмовлятися від того, що мали
У мене є речі, без яких обисто моє життя гіршим не стане точно. Думаю у всіх так. При чому це зовсім не означає, що комусь іншому вони не будуть корисні. Ця тема, очевидно, якраз про такі. В когось це посудомийка, в когось мультиипіч, в когось он робот-пилосос. Хоча я без них своє життя ну уявляю, звісно, але не хотілося б. У мене наприклад вафельниуя і хлібопічка стоять собі, пилом припадають. Туди ж соковижималка
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 16:59
Ответ дляhelen_lat
Фотоепілятор
О, а мені ’зайшов’, як без нього жила...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 17:01
Ответ дляМоторошні троянди
Да потому что комментатору не подошёл! Это может вам вообще быть не информативно. У меня робот пылесос, я его обожаю, он у меня каждый день как пчела гоняет.
Плюс. Але в мене двоє дітей і чотири коти) якщо вдома не жити, то може і не треба він
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 17:04
Ответ дляНе люблю натовп
то я с парогенератором спутала. мечтаю купить чтобы кафель вымывать на даче. засмальцованый возле печки
Не поможе) це просто пара, досить зручно, але не панацея. В тих красивих роликах або легкі забруднення, або після ’ядерної’ хімії. Але тоді як на мене краще мийку, щоб мив і всмоктував слідком брудну воду.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 17:07
Ответ дляМоторошні троянди
А у меня как-раз то, что вымыл все окна вместо меня вызывает восторг. У меня 4 окна и 2 балкона. Сама я лазить туда не хочу, поехал робот и поехал себе. Доп тряпочки сразу взяла, меняю после каждого круга.
Соседка его пустила по всей квартире, он ей всю плитку перемыл, зеркала, и фасады, я еще не пробовала, времени нет.
Спасибо роботу для окон, что у меня окна хоть чистые, все что от него и требовалось собственно.
О, я теж таку штуку хочу, все ніяк не наважусь.
СільськаЛеді• сегодня в 17:26
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мохнодралка электрическая. Больно и бесполезно.
Ви про голковий електроепілятор? Волосся повторно росте на оброблених місцях? Бо я собі думаю придбати, але сумніваюся з тих же причин, що ви написали.
Латвийские_Номера• сегодня в 17:30
Аккумуляторный пылесос - абсолютно не заменяет настоящий пылесос от сети, такое, игрушка, распиаренное нечто
Хотя куча везде хвалебных отзывов о том, какая это якобы незаменимая штука и полностью заменяет обычный пылесос
Но... дико разочарована
После этого стика - пылесоса стоимостью в 12 тыс - нормальный пылесос за 5 штук Ровента собрал больше литра мусора и пыли: это 2 ковра небольших, не старых, остальное ламинат - всё, никаких пылесборников больше, даже мебель им не пылесоссили, + время года было не лето, когда обычно куча пыли, а осень
Стиком пользовались неделю, до покупки нормального пылесоса
Мусор и пыль он походу не видел вообще, увы
Так что кому как, а для меня лично - штука оказалась бесполезная, продала за 10 тыс и с облегчением вздохнула ))
Пластилин_Колец• сегодня в 17:31
Ответ дляИнстагра_мерша
Мультиварка
Только написать хотела , а еще кухонный комбайн , ну там хоть блендер иногда достаю а мультю в подвал снесла
Зяблик протестант• сегодня в 17:46
В мене не прижилась дерев´яна підставка для різниз закусок. Типу, що можна на диван поставити і пити собі винце з сирною нарізкою або пиво зі снеками. З техніки виявився непотрібним тостер, і не від того, що поганий, а від того, що тости смачні і стали їсти дуже багато хліба
Невгамовна Бу• сегодня в 18:45
увлажнитель, вообще не поняла нафиг оно ,в новых домах нет жары зимой (в старых жалуються ,что дышать нечем) у нас и так сыровато, на стеклах от того увлажнителя лужи сразу ,но всем же у кого дети парили эту фигню
Солоденька цукОрка• сегодня в 18:50
Муж оказался самой бесполезной вещью
Мона Лиза• 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
Користуюся усім з вашого списку окрім мультіварки. Але замість неї в мене аерогриль )))
Робот пилосос замість мене пилососить та миє підлогу, ну як від такого можна відмовитись?
Так це девайси, що полегшують життя.
А скільки є дрібниць чи пилозборників, що скоріше засмічує навколишнє середовище, ніж корисне.
Звісно, що пральна машина, пилосос і тому подібне до цього не належить. Ми про розумне придбання та використання -полегшити життя, а не засмітити планету

Ворую вкусняшки• 45 минут назад
Чоловік