Изменено 18 апреля в 13:27

Чорні вимикачі/розетки на білій стіні - чи краще класичні білі брати?

Стіни як тут

Чи то тимчасова мода?
автор ЯНаПэПэ 18 апреля в 13:26
Взагалі ось ці чорні плями на стіні як виглядатимуть
Думала і двері взяти білі з чорною фурнітурою
Добро с Кулаками 18 апреля в 13:28
У нас підібрані під колір дверей та штор , виглядає дуже стильно
Стервочка 18 апреля в 13:30
Я б не брала надто контрастних кольорів
Великий сатирик 18 апреля в 13:31
Я б брала якісь кольорові. Не обов´язково чорні. Є ще сірий, беж, графіт і купа інших варіантів.
Але не білі.
автор ЯНаПэПэ 18 апреля в 13:32
Ответ дляВеликий сатирик
Я б брала якісь кольорові. Не обов´язково чорні. Є ще сірий, беж, графіт і купа інших варіантів.
Але не білі.
Чим білі погані?
автор ЯНаПэПэ 18 апреля в 13:32
Ответ дляДобро с Кулаками
У нас підібрані під колір дверей та штор , виглядає дуже стильно
Сфотографуйте будь ласка
Фиона Шрековна 18 апреля в 13:33
Взагалі без різниці. Хоч фіолетові. Розкрию вам таємницю, ви на них дивитиметесь тільки підчас ремонту як їх встановите, все.
Тріль підпільний 18 апреля в 13:34
Да, если вам нравится и интерьер в тему, тоже контрастный
Великий сатирик 18 апреля в 13:37
Ответ дляЯНаПэПэ
Чим білі погані?
Я ж не кажу, що погані. Мені не подобається просто.
ТрамвайGirl 18 апреля в 13:37
У мене перемикачі і розетки були білими, з чорними вставками. Мені подобалось )
Natalia505 18 апреля в 13:39
В мене білі. Я не люблю акцентувати увагу на тому, що уваги не потребує. Це не картина, декор, чи прикраса. Ручки, люстри або білі або хром. Інші варіанти я не розглядала. Але робіть так як вам подобається, вам з ними жити.
Герцогиня 18 апреля в 13:47
Ответ дляЯНаПэПэ
Взагалі ось ці чорні плями на стіні як виглядатимуть
Думала і двері взяти білі з чорною фурнітурою
На чорних вимикачах часто видно відбитки пальців , особливо якщо глянцева поверхня.Чорна фурнітура до дверей гарно виглядає