Чому в дорослому віці зміщується щелепа та положення зубів ?

Мені 37 років. Ніколи раніше такого не було. Почали зміщуватись зуби та щелепа. Зуби мудрості давно видалені (ще в підлітковому віці). Травм, ударів не було.
Передній верхній зуб вперед пішов, нижня щелепа не так стоїть відносно верхніх зубів, зʼявилась невелика щілина.
Можливо в когось було подібне і Ви звертались до лікаря?
Ніколи не збрешу 18 апреля в 23:43
Кісткова тканина зменшується
Девальвация 18 апреля в 23:43
В мене бо немає 7, рівняю елайнерами
Ніколи не збрешу 18 апреля в 23:44
Ответ дляДевальвация
В мене бо немає 7, рівняю елайнерами
А 8-кі є?
Куди зміщуються 7-ки?
Девальвация 18 апреля в 23:45
Ответ дляНіколи не збрешу
А 8-кі є?
Куди зміщуються 7-ки?
Немає 7. Через пусте місце змістився ряд. 8 нема і не було.
Ніколи не збрешу 18 апреля в 23:46
Ответ дляДевальвация
Немає 7. Через пусте місце змістився ряд. 8 нема і не було.
А ,зрозуміла
Сильно змістився?в мене теж немає 7
автор НеКонец-Света 18 апреля в 23:50
Ответ дляДевальвация
Немає 7. Через пусте місце змістився ряд. 8 нема і не було.
А в мене вузька щелепа з дитинства, та й зуби мудрості досить давно видалені, вже б давно все змістилось за ці роки. Але от які причини зараз…
Не пью, не курю 18 апреля в 23:49
Резорбция
Девальвация 18 апреля в 23:51
Ответ дляНіколи не збрешу
А ,зрозуміла
Сильно змістився?в мене теж немає 7
Ну мені візуально було не дуже помітно, ну проміжки з´явились, а у ортодонта виявилось, що ситуація складніша, тепер не можу імплантацію робити, поки не порівняю всі зуби назад. Треба ставити імплант якомого швидше після втрати зуба, потім це буде РЕАЛЬНО дорого.
Ніколи не збрешу 18 апреля в 23:54
Ответ дляДевальвация
Ну мені візуально було не дуже помітно, ну проміжки з´явились, а у ортодонта виявилось, що ситуація складніша, тепер не можу імплантацію робити, поки не порівняю всі зуби назад. Треба ставити імплант якомого швидше після втрати зуба, потім це буде РЕАЛЬНО дорого.
Одної 7-ки нема?
Девальвация 18 апреля в 23:57
Ответ дляНіколи не збрешу
Одної 7-ки нема?
Зверху одної, знизу нема 6. Але поїхав саме верхній ряд.
Ніколи не збрешу 19 апреля в 00:00
Ответ дляДевальвация
Зверху одної, знизу нема 6. Але поїхав саме верхній ряд.
А за який період це трапилось?тобто як давно нема 6 і 7?
Аннуитет 19 апреля в 00:06
Ответ дляНеКонец-Света
А в мене вузька щелепа з дитинства, та й зуби мудрості досить давно видалені, вже б давно все змістилось за ці роки. Але от які причини зараз…
Старість, зменшується кісткова тканина щелепи
Аннуитет 19 апреля в 00:07
Ответ дляНіколи не збрешу
А за який період це трапилось?тобто як давно нема 6 і 7?
Це швидко стається насправді
Ніколи не збрешу 19 апреля в 00:14
Ответ дляАннуитет
Це швидко стається насправді
Як швидко?в мене років 5 вже нема і поки нічого не змістилось
Auroraten 19 апреля в 11:27
Автор, в мене аналогічно (((. Один передній зуб вперед пішов. За три роки вже досить помітно і відчутно (.
Теж вузька щелепа. Але зуби мудрості на місці, щось не було потреби видаляти, не чіпала.
Якісь системи типу брекетів вже не розглядаю - мені 40+ і ясна підсіли, місцями оголені шийки зубів. Тож боюся мої ясна брекетів не витримають
Наразі просто засмучена, не знаю, що з цим робити. Можна було б імпланти розглядати. Але де гарантія (тобто її точно нема), що в подальшому зсув не продовжиться і потім ще імплант піде вперед )))