школы со спортивными классами по плаванию. Киев

подскажите, в каких школах есть спортивные классы по плаванию?
в 140ой знаю, но они не набирают в этом году 5 класс спортивный...
Ms. Откровенность 19 апреля в 11:33
В Полтаву приїзджайте) ліцей 11.
Исток 19 апреля в 11:37
Посмотрите школу 133. Раньше там был спорт класс по плаванию. Дети тренировались в бассейне ’юность’
Ваш психолог 19 апреля в 11:40
Дитина сусідки ходить у школу,де в розкладі є плавання,басейн в школі.
Але через можливість тривог,діти не відвідують басейн.
Що робити,якщо тривога,балістика,а діти у воді чи в душі?!
ЖивунаБагамах 19 апреля в 12:17
Ответ дляВаш психолог
Дитина сусідки ходить у школу,де в розкладі є плавання,басейн в школі.
Але через можливість тривог,діти не відвідують басейн.
Що робити,якщо тривога,балістика,а діти у воді чи в душі?!
А то роблять у Харкові коли тоевога а люди в басейні? Продовжують плавати як і плавали!
Едимнаморе 19 апреля в 13:22
Ваш психолог 19 апреля в 20:34
Ответ дляЖивунаБагамах
А то роблять у Харкові коли тоевога а люди в басейні? Продовжують плавати як і плавали!
Дорослі самі вирішують,що їм робити ,коли тривога і вони в басейні.
А за дітей в школі відповідають вчителі.
Якщо хтось бере на себе таку відповідальність за довірених дітей-мені нема що сказати на це.
А що відчувають батьки,знаючи,що у дитини плавання,а на місто летить балістика?!
Ви б хотіли бути на місці вчителя чи мами ?
Тому правильно і безпечно обійтися без басейну в школі