Донька (10р.) почала захитуватись в автобусі, машині

Погано себе почуває, блідніє, а потім ригає... Як це змінити, можливо є якісь дієві вправи?
Кидстаффовна 19 апреля в 16:02
А до 10 все було ок?
автор Печенюшка 19 апреля в 16:02
Ответ дляКидстаффовна
А до 10 все було ок?
Так
ЛолитаНеРазлита 19 апреля в 16:03
Мне сорок, и тоже началось год назад(( никогда не было раньше
Печальки.нет 19 апреля в 16:03
Такий вік настав. Мою ось у 9 років почало захитувати. Є таблетки від захитування.
Муркошечка 19 апреля в 16:12
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мне сорок, и тоже началось год назад(( никогда не было раньше
а мені майже 42, і мене захитує з народження((
Бабо-лебідка 19 апреля в 16:12
У моєї завжди так було і в мене. Якщо далека дорога - таблетки від захитування.якщо по городу, виходимо подихати, якщо погано. Не можна сидіти в тел в транспорті. Щось кисленьке смоктати, яблуко їсти. Таке.
Муркошечка 19 апреля в 16:14
є різні таблетки, треба пробувати, які вам краще допомагатимуть. Із дієвого - сидіти рівно, дивитися прямо, не крутитися. Найголовніше - ніколи не їхати на пустий шлунок, хоча в основному радять не їсти. Тоді ще гірше, набагато. Вирвати нічим, а нудить ще більше.
СережкинаЯ 19 апреля в 16:24
Меня лет с 30 на качелях укачивает В транспорте нет, как ни странно.
Автор, не парьтесь, таблетки от укачивания и все. Может, со временем пройдет. А может, и нет. Знакомой уже 50, врачи обещали, что перерастет - вот ждем-с....
Вумна вутка 19 апреля в 16:37
Таблетки від захитування
Помогалочка 19 апреля в 20:55
Сделайте энцефалограмму. Если дело в сосудах, то пропить стугерон (цинаризин) месяц.