Пузата Хата• 19 апреля 2024
Як часто можна робити манікюр? Гель-лак?
Нігті у мене не дуже хороші.
Якщо зроблю манікюр з покриттям через 4 дні після першого - відваляться чи все ок?
Шикаю і викаю• 19 апреля 2024
Я довольно хорошо знаю украинский язык, но ничего не поняла. После чего ’первого’? Что отвалится?
Незламна• 19 апреля 2024
Как вам того хочется и деньги позволяют.7 лет без перерыва,ногти отменные
Пузата Хата
• 19 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
4 дні перерви між манікюрами у майстра.
’Відваляться’ - це був жарт, тут вже я неспроможна пояснити, якщо у вас з цим погано
Лгин• 19 апреля 2024
Скажу так, я гель не делала, не люблю его. Крашу обычным, и даже от него ухудшается, всю зиму мазала маслом для кутикулы и не красила, стало лучше.
Пузата Хата
• 19 апреля 2024
Ответ дляНезламна
Це я знаю, 6 років носила без перерви. Але ж і робила раз на 2 тижні, а не через 96 годин.
А те, що у вас хороші нігті - то генетика все ж. У мене хорошими не були, що б з ними не робила і що б не їла
Незламна• 19 апреля 2024
Ответ дляПузата Хата
У меня от природы тоненькие очень
Пузата Хата
• 19 апреля 2024
Ответ дляНезламна
У меня от природы тоненькие очень
У мене ростуть трапецією, треба краї зпилювати для гарної форми. І вони потім рвуться з тих країв. 100% не через майстра
КарамбОлька• 19 апреля 2024
Якщо у вас через 4 дні відвалюються, то не якісний манікюр. Місяць носять клієнти, але краще раз в 3 тижні ходить на корекцію.
Десь так, але...• 19 апреля 2024
Меняйте мастера! Я делаю раз в 3 недели. Моя делает всё идеально, но и цена при этом соответствует.
Пузата Хата
• 19 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Нііііі
Я питала, чи відваляться нігті (в плані наскільки шкідливо це), якщо зробити манікюр два рази з перервою всього в 3-4 дні
Любительница• 19 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Дело может быть в ногтях
Говорю-балакаю• 19 апреля 2024
Ответ дляПузата Хата
Нііііі
То у вас вже є манікюр, нащо другий робити? Перший куди дівся?
Пузата Хата
• 19 апреля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Нікуди не дівся, знімати будуть якщо піду. Треба проносити довше, а нігті швидко ростуть (тут про 3 тижні пишуть, це космос для мене навіть з покриттям глибоко під кутикулу, вони ж наполовину відростуть)
Ms. Android• 19 апреля 2024
Ответ дляПузата Хата
У вас за 3-4 дні наполовину відростають?...
Курочка-чубаточка• 19 апреля 2024
Эх, у меня после одного раза гель-лака ногтям надо месяц восстанавливаться. Делаю только на большие праздники
Пузата Хата
• 20 апреля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так при сечтии им всегда долго восстанавливаться. Хоть после одного раза хоть после 5 лет. Потому как с противозачаточными: емть смысл, если постоянно
Пузата Хата
• 20 апреля 2024
Ответ дляMs. Android
За три тижні, ну тут вже не придеретеся, як написано))) навіть у скобки винесено
КарамбОлька• 20 апреля 2024
Взагалі тема ні про що, неправильно поставлене питання. Люди не розуміють що ви питаєте і що ви хочете.
Десь так, але...• 20 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Да всё понятно: Автор сделала маникюр с покрытием гель-лаком и через 4 дня решила переделать, теперь интересуется можно или нет так часто делать и не отвалятся ногти при этом, учитывая, что свои ногти не очень.
KROX@• 21 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Аааа, дякую за пояснення. Якщо разово переробити - нічого не буде. Якщо постійно кожні 4 дні перероблювати, то не знаю наскільки це добре, краще вже звичайний лак