Гарантую неперелевки• 20 апреля 2024

Гарна квартира, але є одне але

Питання до тих, хто жив в квартирі як з балконом, так і без нього. Чи можна звикнути до квартири без балкону?
Дивимося квартири, хочемо купити. Серед багатьох сподобалася одна, у якій влаштовує все - сам дім, район, локація, поверх, планування і ремонт, ціна. Але в ній немає балкону.
До цього я завжди жила в квартирах з балконом. І використовувала їх саме як місце для відпочинку, релаксу. Ніяких старих речей і тп. І от тепер не знаю навіть. А якщо не звикну?
Щось порадьте, порадниці)
Бабуся мороз• 20 апреля 2024
в прошлой квартире был балкон, но мы его быстро завалили барахлом ))) В этой - нет, есть три большие раскрытые лоджии. Мне нормально
Ластоноша• 20 апреля 2024
Зачем использовать польское слово моп?🙄 Это не украинское слово.
Луковая• 20 апреля 2024
Мне балкон нужен исключительно для сушки белья. Как правило, у меня там весь хлам хранится и не развернуться. Жила в квартире без балкона месяц, как раз отопление отключили, первый этаж - даже вещи не могла постирать, так как сушить негде.
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Київ. Квартира на Кловському
ми зараз живемо в квартирі з балконом, ніколи там не відпочиваю, тільки як зручний спосіб подивитись на вулицю.
Зараз робимо ремонт в квартирі без балкона. Все ок.
Мне без сахара• 20 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Скажіть, складно уявити, як то без балкону. Воно то можна і в квартирі повтикати і почитати, але на балконі то наче як на подвірʼї у власному будинку.
Да, согласна)
Одна_на_всей_планете• 20 апреля 2024
Зонуйте одну з кімнат лоджією з газоблоку.
автор Гарантую неперелевки • 20 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
А що, в іншій частині квартири Ви ніде не зможете відпочити? У Вас там робочий цех кругом буде чи що?)
Я б ще зрозуміла, якби балкон Вам був би потрібен як склад (он як дехто пише) або місце для паління.
Зможу, звичайно. Просто звичка. Ввечері люблю сидіти саме на балконі з кавою. У мене є засклений і незасклений. На відкритому влітку кайфово.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Але там буде звичайне невелике вікно. А не як зазвичай на балконах.
ВЫВсеВрете• 20 апреля 2024
Якби ми з чоловіком не палили обидва, то мене б цікавило лише як я сушитиму речі. Без усього іншого, що в мене є на балконі (шкіряна банкетка, ящички під овочі, газетниця і т.д.) прекрасно би обійшлася, якщо чесно.
Мозговая пилочка• 20 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
ну это смотря куда у вас окна выходят и какой этаж. первый с окнами на дорогу такой себе релакс. Именно по той причине что выросла на первом этаже, потом снимала долго такую же, никогда не рассматривала балкон как ралакс, максимум покурить. А вот сушить белье и хранить велик он мне необходим например. Ну если у вас привычка с балкона видами наслаждаться, и вид есть а балкона нет, наверняка вам будет его не хватать.
Девальвация• 20 апреля 2024
Ответ дляЛастоноша
А ваша мова українська?
Vaslek• 20 апреля 2024
Скажу как арендодатель. У нас была квартира без балкона, сдать ее всегда было сложнее.Первым делом клиенты указывали на оисутствие балкона, как главный недостающий фактор. Сдавали дешевле именно по этой причине. Хотя локация шикарная, центр города.
Квартиру продали. Люди, которые купили, первым делом сделали подвесной балкон и ступеньки для входа, 1 этаж. Там сделали массажный салон и с успехом работают
Ластоноша• 20 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
А ваша мова українська?
50/50. Можу українською, а могу на русском.
Ответ дляМозговая пилочка
Поверх 10, вид нормальний. Правда зараз поверх 13 і вид приголомшливий просто. Не такий, як в квартирі, що сподобалася.
жар-птица Нюра• 20 апреля 2024
В мене є лоджія і балкон. На лоджії мій кабінет. Балкон навітт не знаю для чого. Функціонально ні для чого, він дуже вузький типу французький. Тільки горщик з квітами поставити і кішка любить на ньому гуляти. Тому ніби він і є, а по факту не використовуємо. Але мене моя квартира цілком влаштовує. Для господарчих потреб є кладовка, гараж. Швабра з відром в шафі.
Люблю кетчуп• 20 апреля 2024
2 года живу без балкона, вообще никаких проблем. До этого всегда было жилье с балконами, одна от них польза была - хранить зимние шины и сушить белье.