Баба_Воля• 20 апреля 2024
Вихователям в дитячому садку на випускний щось
дарували? Якщо так, то що?
Миллениалка• 20 апреля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Що?
На що грошей вистачить
. Квіточки чи сертифікати
Роза в вазі• 20 апреля 2024
В мене дитина наступного року буде у випускній групі. Мама з батьківського комітету розповіла, що вихователька почала з нею розмову про те, які їй подарунки дарували попередні випускники. Я м´яко кажучи в шокові, бо вона говорила про золоті прикраси. Чи дійсно дарують таке на випуск?
Яжбоматуся• 20 апреля 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ні, це навпаки, щоб ви знали, що їй дарувати не треба. Бо воно вже в неї є)
Баба_Воля
• 20 апреля 2024
Ответ дляРоза в вазі
Старший випускався в 2019, то дарували двом вихователям і няні по золотій підвісці.
Зараз у нас група така, що проти всього, ми ледве 5тюльпанів на 8 березня купили. За випуск думаємо теж у сторону сертифікатів.
Херсон це Україна• 20 апреля 2024
Ответ дляРоза в вазі
Такое имеет место быть, тут надо опять же иметь иммунитет скинуть это раз человек уполномочился быть представителем от группы , а не тупо передавать инфо.
У нас было подобное,но там не говорили о золотых украшениях.
Там говорили о другом и наша тройка собрала собрание и тупо нам донесла что они хотят ( руководство) на сто на них все накинулись...
Яжбоматуся• 20 апреля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
А что именно огласили?
Мы воспитателям старшей 10 лет назад на выпуск по комплекту спального белья дарили - полуторку, на двуспальную не хватило)
Херсон це Україна• 21 апреля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
А что именно огласили?
Сказали что их вызывало руководство и сказали что нужны благодарности, подарки или я не знаю что: я точно не помню какие но например поменять жалюзи в актовом зале или что то в том роде для сада из оборудования или каких то ремонтных работ , в самой группе что то ещё, или а столовую посуда нужна например ....
вообщем все родители были в шоке...
Баба_Воля
• 22 апреля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
вообщем все родители были в шоке...
Ну ось
Нам на минулому тижні сказали подарувати муз центр садочку і привітати весь персонал садочку + накрити стіл їм.