Хто був у Макарська Хорватія на початку липня?

Вода вже тепла, народу ще мало? Спека велика?
Порадьте, коли з дитиною їхати краще.
Дівчата, ви там щорічно буваєте!
Нема з ким порадитися... допоможіть, будь ласка
Туфли в чешуе 20 апреля в 22:21
Там шикарно одним словом , людей больше мне кажется в августе
Гомосноб 20 апреля в 22:56
Там і у серпні вода не дуже тепла
ВсеПроВсехЗнаю 20 апреля в 23:02
Вода обычно очень теплая в июле,но и сезон - народу много. Но! В этом году аномальные климатические изменения, поэтому неизвестно как будет. В прошлом году была нереальная жара в июле
Губи до вух 21 апреля в 09:30
Ми були минулого і позаминулого року 12 липня погода класна і вода відносно тепла як для цього моря , а їхали додому 26 числа погода змінилась хмарно було близько тижня
Тому там як повезе
Потребую апгрейду 21 апреля в 18:51
Ми купалися в Оміші минулих вихідних, було жарко і народу майже нікого. Зараз холодно в Хорватії, у червні вже буде жара, туристи є і зараз, але ажіотаж + це липень-серпень. Гарного відпочинку!
автор Сижу_и_плачу 21 апреля в 18:56
Ответ дляПотребую апгрейду
Ми купалися в Оміші минулих вихідних, було жарко і народу майже нікого. Зараз холодно в Хорватії, у червні вже буде жара, туристи є і зараз, але ажіотаж + це липень-серпень. Гарного відпочинку!
Дякую, та ще нікуди не їду, бо не можу визначитися коли краще їхати в Хорватію, в яку дату і місяць
Потребую апгрейду 21 апреля в 19:03
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую, та ще нікуди не їду, бо не можу визначитися коли краще їхати в Хорватію, в яку дату і місяць
Дивіться - зараз прям холодно, холодніше, ніж було у січні, наприклад. Це Адріатика, погода змінюється часто, у вітрів хорватських - кожного свої імена:) це я до того, що ви можете не вгадати, але зазвичай липень і серпень - це дуже спекотні місяці. А травень, червень і вересень досить лагідна тепла погода. Якщо ви з дитиною добре переносите спеку і вас не турбують товпи туристів, обирайте липень. Якщо хочете спокою - червень. Ми з дітьми купалися на порожньому пляжі минулих вихідних, для мене це кайф і насолода. Але що б ви не обрали, Хорватія вас змусить налаштуватися на відпочинок:) це неперевершений вайб та краса, відпустіть сумніви та рушайте за Спогадами. Найкращий захід сонця я особисто бачила саме в Макарській, це справжнє диво щовечора.
автор Сижу_и_плачу 21 апреля в 19:32
Ответ дляПотребую апгрейду
Дивіться - зараз прям холодно, холодніше, ніж було у січні, наприклад. Це Адріатика, погода змінюється часто, у вітрів хорватських - кожного свої імена:) це я до того, що ви можете не вгадати, але зазвичай липень і серпень - це дуже спекотні місяці. А травень, червень і вересень досить лагідна тепла погода. Якщо ви з дитиною добре переносите спеку і вас не турбують товпи туристів, обирайте липень. Якщо хочете спокою - червень. Ми з дітьми купалися на порожньому пляжі минулих вихідних, для мене це кайф і насолода. Але що б ви не обрали, Хорватія вас змусить налаштуватися на відпочинок:) це неперевершений вайб та краса, відпустіть сумніви та рушайте за Спогадами. Найкращий захід сонця я особисто бачила саме в Макарській, це справжнє диво щовечора.
я в червні і ц вересні хвилююсь,, що буде холодно для доньки, 23 градуси їй вода прохолодна
Потребую апгрейду 21 апреля в 20:35
Ответ дляСижу_и_плачу
я в червні і ц вересні хвилююсь,, що буде холодно для доньки, 23 градуси їй вода прохолодна
А скільки доньці? У моїх дітей бажання купатися завжди пересилює страх прохолодної води:) плюс температура повітря не дає змерзнути. Тоді я би радила вам обирати на всяк випадок готель або апартмент з басейном.
автор Сижу_и_плачу 21 апреля в 20:48
Ответ дляПотребую апгрейду
А скільки доньці? У моїх дітей бажання купатися завжди пересилює страх прохолодної води:) плюс температура повітря не дає змерзнути. Тоді я би радила вам обирати на всяк випадок готель або апартмент з басейном.
та вже немаленька 14