Ушла и Пришла• 23 апреля 2024
Чи може бути таке від заліза?
Після шипучих таблеток з залізом починається бурління у шлунку (вибачаюсь за подробиці). Це значить шлунок їх не сприймає?
Дело было давно• 23 апреля 2024
Железо вообще плохо переносится, бьёт по жкт. Ещё есть и шипучки, чтоб добить?)
Ушла и Пришла
• 23 апреля 2024
Ответ дляДело было давно
Таблетки краще? Купила шипучки, бо думала, що так краще засвоюється
Мишка-шалунишка• 23 апреля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Лікарі радять залізо пити під час прийому їжі, тоді на шлунок не так згубно діє або підбирати препарат, який легше переноситься.
По собі скажу, що від шипучих напоїв у мене часто спазм діафрагми( гикавка))). Тому, шампанське, ігристі вина і газовані напої я уникаю.
Мінерльні води ще нормально сприймаю.
Шмоточницаца• 23 апреля 2024
Железо всё плохо переносится, тяжело на ЖКТ, вызывает или запор, или диарею, или вздутие.
Маю рацію• 23 апреля 2024
Ответ дляШмоточницаца
+1000000