24 апреля в 08:13

Вікто франкович Павлік помічений щойно біля Новуса

5 3 1
Единая страна! 24 апреля в 08:14
Опохмелялся?
5 1
Электричка 24 апреля в 08:15
А я еще под одеялом
120-120-120 (не худею) 24 апреля в 08:16
Ответ дляЕдиная страна!
Опохмелялся?
рано еще, опохмел с 11 открывается.
5 3
автор Диви яка я пава! 24 апреля в 08:16
Ответ дляЭлектричка
А я еще под одеялом
У кожного своє життя
Ви ж не народний артист
Единая страна! 24 апреля в 08:16
Ответ для120-120-120 (не худею)
рано еще, опохмел с 11 открывается.
Ну он очередь занял, чтобы первым быть
Пургену мне 24 апреля в 08:16
Это поразительно малый простор новости. Это нужно как минимум на национальное ТВ. Кстати, а кто эта указанная личность?
Моя улюблена страшко 24 апреля в 08:17
Ответ дляДиви яка я пава!
У кожного своє життя
Ви ж не народний артист
Артистка
Мамина корзиночка 24 апреля в 08:17
Надеюсь вы как папарацци засняли звезду мирового масштаба
Таракашечка 24 апреля в 08:17
хде фото ?
Я в дамках 24 апреля в 08:18
Хто його мітив? Дворові собаки?
Трактор Віка 24 апреля в 08:24
Ви хоча б уточнили біля якого..бо я вже збігала подивилась на вихід свого новуса, а його там немає..вже біжу до наступного новуса))
ЯяяКакаджамбо 24 апреля в 08:24
Ответ для120-120-120 (не худею)
рано еще, опохмел с 11 открывается.
Там с утра на кулинарию вчерашнюю -60%.
7 1
Айпишница 24 апреля в 08:26
За памперсами бігав(дитині).
ЯяяКакаджамбо 24 апреля в 08:25
Ответ дляЯ в дамках
Хто його мітив? Дворові собаки?
Там Катька так пометила, что ни одна собака ближе чем на 100 метров не подойдет.
Сунуся в чужі справи 24 апреля в 08:26
Які ж в нас люди гнилі ...
8 2
ЯяяКакаджамбо 24 апреля в 08:26
Ответ дляТрактор Віка
Ви хоча б уточнили біля якого..бо я вже збігала подивилась на вихід свого новуса, а його там немає..вже біжу до наступного новуса))
Берите такси.
автор Диви яка я пава! 24 апреля в 08:26
Ответ дляАйпишница
За памперсами бігав(дитині).
Там дитині 3 роки, які памперси
автор Диви яка я пава! 24 апреля в 08:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Які ж в нас люди гнилі ...
Чому це?
Айпишница 24 апреля в 08:28
Ответ дляСунуся в чужі справи
Які ж в нас люди гнилі ...
А ви не думали, що це піарщики створюють ці теми про Павліка.
ЯяяКакаджамбо 24 апреля в 08:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Які ж в нас люди гнилі ...
Это да. Хорошо, что есть вы! На вас вся надежда на спасение человечества
4 3
Айпишница 24 апреля в 08:27
Ответ дляДиви яка я пава!
Там дитині 3 роки, які памперси
Значить собі
5 1
Трактор Віка 24 апреля в 08:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Які ж в нас люди гнилі ...
А чьо люди то гнилі?? Он ідіть в темку мами нікітки, вона говорить що допомогу сша затвердили то всьо скоро пЭрЭмога))
4 1 1
ЯяяКакаджамбо 24 апреля в 08:28
Ответ дляАйпишница
А ви не думали, що це піарщики створюють ці теми про Павліка.
Пиарщикам платить надо. Тут кто то волонтёрит, от души так сказать
Я в дамках 24 апреля в 08:29
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Там Катька так пометила, что ни одна собака ближе чем на 100 метров не подойдет.
Шкода Катерину, навіть у песиках бачить конкурентів.
А Вітьку норм, завжди вільні місця в тролейбусі будуть )
Айпишница 24 апреля в 08:29
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Пиарщикам платить надо. Тут кто то волонтёрит, от души так сказать
Ну і най , всеодно тут повно тупих тем, ця нічим не гірша за інші.
автор Диви яка я пава! 24 апреля в 08:29
Ответ дляТрактор Віка
А чьо люди то гнилі?? Он ідіть в темку мами нікітки, вона говорить що допомогу сша затвердили то всьо скоро пЭрЭмога))
Ну конечно, ей пусть война еще 100 лет, абы Никитку с Америки не поперли
6 1 1
Трактор Віка 24 апреля в 08:29
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну конечно, ей пусть война еще 100 лет, абы Никитку с Америки не поперли
Матрьошка?))
Жерица ночи 24 апреля в 08:31
Взнала, що в них дитина безнадійно хвора.І вже й не смішні ці теми...Ця репяхова звісно неприємна, але...:(
автор Диви яка я пава! 24 апреля в 08:32
Ответ дляЖерица ночи
Взнала, що в них дитина безнадійно хвора.І вже й не смішні ці теми...Ця репяхова звісно неприємна, але...:(
Та не хвора в них дитина, просто трохи пізніше заговорить
Зараз багато таких дітей
1 1
Кукусики 24 апреля в 08:39
Ответ дляЖерица ночи
Взнала, що в них дитина безнадійно хвора.І вже й не смішні ці теми...Ця репяхова звісно неприємна, але...:(
Ну ’безнадійно’ - то перебор. Я зараз з сином лежу в дитячій онкології - от тут безнадійно..... А в них малий відстає трохи, таке часто трапляється і то все коригується і наздоганяється у переважній більшості випадків.