Вночі заніміли ноги, в кого так було??

Вночі прокинулась від того що дві ноги оніміли встала було важко йти,ніби коли як засиділа так затерпли,потім через хвилинку пройшло,це могла я так їх залежати??перший раз так вночі що ноги німіють,зазвичай рука буває....
Nataliaero 27 апреля в 09:23
Возможно у вас грыжа . Нужно мрт
СвітланкаОК 27 апреля в 09:27
Рука так терпне… роблю вправи для шиї.
автор AnastasiaPol93-bff7 27 апреля в 09:33
Ответ дляСвітланкаОК
Рука так терпне… роблю вправи для шиї.
А які вправи?
СвітланкаОК 27 апреля в 09:38
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А які вправи?
Шукайте в ютубі: Бутрімов і Шишонін.
Це два лікарі, у кожного свої методики і вправи. Я роблю спочатку по відео Бутрімова, потім Шишоніна.

Але якби ж то кожен день… До вечора так вхляєш, що сил вистачає тільки впасти і заснути (((
автор AnastasiaPol93-bff7 27 апреля в 09:54
Ответ дляNataliaero
Возможно у вас грыжа . Нужно мрт
Ну оніміння через хвилину пройшли,думаю може все-таки не правильна поза була для сну....?
Alinka45 27 апреля в 10:23
Было, пропивала магний и калий, прошло.
автор AnastasiaPol93-bff7 27 апреля в 10:38
Ответ дляAlinka45
Было, пропивала магний и калий, прошло.
У Вас вночі ноги німіли?
Alinka45 27 апреля в 10:39
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
У Вас вночі ноги німіли?
Да и руки
Alinka45 27 апреля в 10:40
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
У Вас вночі ноги німіли?
Можете пропить Аспаркам или Панангин. В этих препаратах сбалансированный состав калия + магния
автор AnastasiaPol93-bff7 27 апреля в 11:18
Ответ дляAlinka45
Можете пропить Аспаркам или Панангин. В этих препаратах сбалансированный состав калия + магния
Дякую пропю)
Олександра-09f3 27 апреля в 11:57
Добрий день, у мене таке буває періодично, від надмірної напруги мʼязів спини, щось там затискається уві сні, навіть якщо лежу рівно. Я років пʼять назад теж сильно за це розпереживалася, з голови до ніг обстежилася, але нічого не виявилося. Треба більше гімнастики робити, менше сидіти і лежати вдень.
автор AnastasiaPol93-bff7 27 апреля в 14:04
Ответ дляОлександра-09f3
Добрий день, у мене таке буває періодично, від надмірної напруги мʼязів спини, щось там затискається уві сні, навіть якщо лежу рівно. Я років пʼять назад теж сильно за це розпереживалася, з голови до ніг обстежилася, але нічого не виявилося. Треба більше гімнастики робити, менше сидіти і лежати вдень.
І прям дві ноги відразу заніміли??
Олександра-09f3 27 апреля в 22:30
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
І прям дві ноги відразу заніміли??
Буває дві, буває одна 🤪