Чи можна прати рюкзак в пральній машині?

АгатаХристя 27 апреля в 10:17
Так
Божа кульбабка 27 апреля в 10:17
Якщо, не шкіряний, то так .
Ионика 27 апреля в 10:18
Я стирала всегда разные рюкзаки всей семьи и несколько раз) все ОК
Веккy 27 апреля в 10:18
Да
Tammy21 27 апреля в 10:19
Так. І шкіряний теж можна ( рідко, віджим мін., сушити декілька діб подалі від тепла, змастити спец кремом у фіналі).
2 1
Малявка ще та 27 апреля в 10:21
Звичайно
ФФФФристайла 27 апреля в 10:23
Я прала, без віджиму - усе норм. Мабуть можна було б мінімальний, але я не ризикнула, та й вода сама стекла за годину.
Краще покласти у мішечок для прання - бо фурнітура неприємно цокотить у барабані, а якщо вона сильно поганої якості, то може щось відламатися
Я Головна 27 апреля в 10:57
Ответ дляФФФФристайла
Я прала, без віджиму - усе норм. Мабуть можна було б мінімальний, але я не ризикнула, та й вода сама стекла за годину.
Краще покласти у мішечок для прання - бо фурнітура неприємно цокотить у барабані, а якщо вона сильно поганої якості, то може щось відламатися
Лучше тогда в 2 наволочки, в мешке цокотит. Я просто свой недавно в мешке стирала)
Та прям багіня 27 апреля в 15:50
Так
І шкіряний теж , з віджимом все ок