Глаза_в_3_карата• 27 апреля 2024
Сколько мне лет?
Дама с заначкой• 27 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Вы? Да. Но вы и сами в курсе.
Король дивана• 27 апреля 2024
И опять советчицы не разочаровали. 40+, жировые пакеты
Не знаю, сколько лет девушке на фото и она ли открыла тему, но возрастометр у местных женщин - это что-то!
Тріль!• 27 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Сорі за дивний комент, не відповідайте якщо він зовсім не в тему.
Я недавно почала багато фотографувати і помітила таку особливість -- у деяких людей дуже сильно змінюється обличчя, коли вони трошки, чи не трошки стресують, почувають себе дискомфортно. Це ніколи не якась пряма емоція, але дуже відчувається по загальному виду. До чого я це) Якщо не складно, скажіть, будь ласка, вам було некомфортно робити це фото?
Пс. Ви красуня)
Я з вами. Автор має приємну сучасну зовнішність. Мені конкретно захотілося б неї заговорити, а я все життя інтроверт. Кудряшка - то окремий краш
Правильно_Валерчик• 27 апреля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так вам и намекают на то, чтобы вы сделали губы. Но вам это ни к чему
Нафиг губы?
Девушке было бы идеально немного похудеть и полечить кожу
Правильно_Валерчик• 27 апреля 2024
А еще вместо очков купила бы линзы. Очки как-то портят лицо(
Лёгкий мейк. И будете красотка.
Мусик Пусик• 27 апреля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не замужем. А это важно ?
Можливо, зовнішній вигляд не важливий для ’поколювання’. Бо дівчатка з прицілом обирають більш сучасний образ.
Дюйм оф о4ка• 27 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нафиг губы?
Сделать губы автору советовала не я