Арешт, війна кланів, прошу зробити свій вибір

З арештом заступника міністра оборони Росії Тимура Іванова, на Росії почалась війна кланів: Бортниква та Шойгу. На кого ви б поставили в цій боротьбі?
Зробіть вибір:
вже голосів: 23
За клан Бортникова
За клан Шойгу
МиссКаприз 28 апреля в 17:20
Нахер мне всрались те рашистские ублюдки? Пусть перебьют друг друга
71 12
vinika 28 апреля в 17:21
За двоих, пусть оба выздохнут
Tammy21 28 апреля в 17:21
Що повинно статися щоб ви таки ментально емігрували з на расії?
10 6 3
_Olka_ 28 апреля в 17:21
’Прошу зробити свій вибір’
13 2
liss 28 апреля в 17:21
Нам то что от этого ?
anuta 27 28 апреля в 17:22
А зачем нам этот бред обсуждать ??? У нас все прекрасно , что только осталось за них подумать
9 3
_Olka_ 28 апреля в 17:23
Вас, как ’канадку’, не должны волновать такие события
WhiteWidow 28 апреля в 17:25
Вболіваю за обидві команди. Хай здохнуть всі
26 4 2
Петрик 28 апреля в 17:25
Пусть бы там поперебивали или пересажали друг друга.
Семицветка 28 апреля в 17:25
Кто такой шрйгу знаю. Второго не знаю.
Павела 28 апреля в 17:26
Якщо це не приведе до знищення росії, то мені так пофіг, що там відбувається.
Татьяна-8275 28 апреля в 17:27
Ответ дляСемицветка
Кто такой шрйгу знаю. Второго не знаю.
Я тоже Бортникова не знаю...
автор ku4eravaku4erava 28 апреля в 17:28
Ответ дляТатьяна-8275
Я тоже Бортникова не знаю...
Начальник фсб
il-mari 28 апреля в 17:30
взагалі, недавно читала про патрушева, треба дивитись ким ого синка поставлять, звідти ті клани будуть...
2 1
diamond_shop 28 апреля в 17:34
ой, да пофіг, одні вори та корупціонери копають під інших, хай усі здохнуть разом з хуйлом
цього Іванова закрили. разом заарештували його зама Петрова (про це не дуже пишуть), так мені цікаво, а де Сидоров? має ж бути
4 1
Елена1265 28 апреля в 17:35
Никого не знаю 🤷🏻‍♀️
Yuliya82 28 апреля в 17:37
Ви краше про цей наш місцевий пєщик напишіть, що у нас тут відбувається- бо тут взагалі чорт ногу зломить.
А Ваші теми, авторе, то відробляння грошей, Ви працюєте, щоб переключити увагу з нашого внутрішнього писецю на писець рашитський. Толку з Вас, авторе, і Ваших тем -0!
5 4
Piracanta 28 апреля в 17:37
Подковёрная борьба на рашке. Ото проблема для украинцев, чей труп из под этого ковра выкинут. Все равно там много упырей.
3 2
автор ku4eravaku4erava 28 апреля в 17:38
Ответ дляdiamond_shop
ой, да пофіг, одні вори та корупціонери копають під інших, хай усі здохнуть разом з хуйлом
цього Іванова закрили. разом заарештували його зама Петрова (про це не дуже пишуть), так мені цікаво, а де Сидоров? має ж бути
Наверное ещё ищут Сидорова
diamond_shop 28 апреля в 17:40
Ответ дляPiracanta
Подковёрная борьба на рашке. Ото проблема для украинцев, чей труп из под этого ковра выкинут. Все равно там много упырей.
нам головне, щоб це був труп самі знаєте кого) за цим я навіть згодна слідкувати, аби тільки швидше

все решта там немає ніяких наслідків, он у них повені здоровенні, а в інших місцях вже такого ж масштабу почалися пожежі, то й що? якось на нас це не впливає, на жаль, може хоч якийсь аеродром згорить, он одне НПЗ наче втопилося, не знаю, працює наразі чи ні
Руда Сова 28 апреля в 17:41
Как посмотреть результаты, если я хочу, что бы оба сдохли?
Quietude 28 апреля в 17:46
Шоб они там все передохли
LudaSHS 28 апреля в 17:51
Хочу, чтоб они как тараканы там 🪳🪳сжерали друг друга.
Вот у Сержа про Кадырова, клан качает.

По вашему опросу, ну капец
Как голосовать?
July38 28 апреля в 17:51
Я за дощ. Нехай затопить всю рашу
Bransoletka 28 апреля в 17:54
Ответ дляСемицветка
Кто такой шрйгу знаю. Второго не знаю.
ФСБ, великий прихильник війни в Україні
owl62 28 апреля в 18:00
Ответ дляil-mari
взагалі, недавно читала про патрушева, треба дивитись ким ого синка поставлять, звідти ті клани будуть...
Синок патрушева має посаду -міністр с/г
Kittu2008 28 апреля в 18:04
А можно они друг друга поубивают и от нас отстанут? )
Семицветка 28 апреля в 18:06
Ответ дляJuly38
Я за дощ. Нехай затопить всю рашу
И чтоб обязательно кислотный. Сернокислотный ☝️
Re1ne 28 апреля в 20:26
Ответ дляku4eravaku4erava
Наверное ещё ищут Сидорова
Это вам в канадских новостях все рассказывают? Про бортникова, сидорова. Или вы сами просто любите есть говно?
ivareka 28 апреля в 23:00
а толку в тех сортах ..овна разбираться?