Тролю як можу• 29 апреля 2024

Актуальні зараз джинсові сукні?

Сьогодні приміряла такого плану, довжина на рівні колін, не обтягує, типу оверсайз. Але смутив довгий рукав. З чим носити?
Чи вже не актуальний такий одяг?
Не саме це що на фото, але дуже схоже. Колір однотонний блакитний.
Результат:
вже голосів: 57
33 (57.89%) Не дуже
20 (35.09%) Можна носити
4 (7.02%) Інший варіант
Не зви чайна• 29 апреля 2024
Я ношу тоненьку сукню-сорочку. Зручно, мені подобається

Все возможно• 29 апреля 2024
Якщо Вам пасує то чом би й ні?
Сплюшка• 29 апреля 2024
Я ношу з кедами трішки іншого фасону, також сукню -сорочку джинсову
Kusalochka• 29 апреля 2024
Ужас. Нет конечно.
Укр_жіночка• 29 апреля 2024
Мне в принципе вообще не нравятся джинсовые куртки/платья/юбки.
Поэтому у меня их нет.
автор Тролю як можу • 29 апреля 2024
З голими ногами і рукав, для мене ось в цьому питання...
ОноВамнадо• 29 апреля 2024
Ответ дляТролю як можу
А в чому Ви бачите проблему?) такі сукні розраховані орієнтовно на градусів 20 тепла, рукава можна підкатити, зробити 3/4. На спеку звичайно не підуть, але як зараз погода - ідеально. Сама сьогодні виходила на вулицю в джинсовій сукні з довгим рукавом і кедами.

euhunter• 29 апреля 2024
Вам треба щоб актуально чи щоб вам було гарно і комфортно?
Це така базова подовжена сукня- сорочка, можете її стилізувати як завгодно. Підкотить рукави по перше. Одягніть як другий шар на тонку сатинову сукню. Відкрийте свою шафу та пофантазуйте, з чим можна ще носити. Можливо у вам навіть є легінси-капрі, ось з ними ви будете на топі трендів
Маю сечі• 29 апреля 2024
Ответ дляТролю як можу
Так оно весеннее