Законопроект о аресте имущества выехавших.

📄 Законопроект об упрощении международного розыска подозреваемых внёс Кабмин в ВР

▫️Разрешается временный доступ к вещам и документам подозреваемых за границей по решению судьи.

▫️Упрощается розыск подозреваемых, отсутствующих по вызову следователя или прокурора. В таком случае считается, что они за границей либо на оккупированных территориях. Их могут объявить в международный розыск.

▫️Для дел о конфискации имущества или активов судья составляет ходатайство о признании и исполнении обвинительного приговора суда Украины в иностранном государстве в течение 15 дней и направляет его в Минюст.

▫️Ограничивается информация о международном сотрудничестве в уголовном процессе.

▫️Вводится возможность ареста иностранных граждан для передачи по экстрадиционному запросу лица, чей срок экстрадиционного ареста истек.

Ниже Чаплыга говорит что это означает.

Что думаете?
показать весь текст
Takamaka 01 мая в 00:05
Ответ дляInci
Боже, це якась *опа((( і що це воно буде?
Поки що все йде, як планують наші необільшовики. Західний світ два роки тому взявся допомагати демократичній державі, а не автократії або диктатурі. Тепер потрібно тримати обличчя і не визнавати, що дії нашої влади можуть хоч якось суперечити принципам цивілізованої демократичної країни. Всі це чудово розуміють. Запущена колись хвиля «неначасництва» теж відіграла велику роль.
1 1
Takamaka 01 мая в 00:08
.
Takamaka 01 мая в 00:10
Ответ дляInci
Боже, це якась *опа((( і що це воно буде?
До останнього речення попереднього коментаря. Тому що люди власне самі схвалили їм своєрідний карт-бланш на повну необмеженість дій.
Мандарина 01 мая в 07:20
Ответ дляliss
За педю
Пети не было изначально, когда «били детей»
liss 01 мая в 07:53
Ответ дляМандарина
Пети не было изначально, когда «били детей»
А кто платил за это все :)
Мандарина 01 мая в 07:57
Ответ дляliss
А кто платил за это все :)
Кто платил, тот уехал, видимо🤷‍♀️
L-i-s-a-92af 01 мая в 08:46
Ответ дляМандарина
Какой, блин, майдан-3? Тут бы понять ещё за что второй стоял таки?
Вам точно цього не зрозуміти

Тема перетворилася на перипис всіх матрьошек форуму з закликами до силового повалення законно обраної української влади.
В чат-бот СБУ ’ Знайди зрадника!’посилання.
Нехай по іп вирахують цих
Окреме питання в чому інтерес адміністрації форуму? Думаю,сбу теж варто б зацікавитися,для чого тут щдня розганяють десятки злочинних закликів в сотнях тем і модери цьому лише сприяють
Vlada-Maria 01 мая в 09:58
Ответ дляL-i-s-a-92af
*#ЦПД_застерігає:*

*⚡️Центр фіксує активізацію російської дезінформаційної кампанії «Майдан-3»*

Пропаганда рф продовжує вкладати великі ресурси в масштабну дезінформаційну кампанію «Майдан-3», мета якої максимально дестабілізувати ситуацію в Україні, дискредитувати військово-політичне керівництво держави, посіяти в Україні хаос та атмосферу недовіри.

*❗️У соцмережі ТіkТоk поширюються відеоролики окремих «блогерів», які просувають вигідну ворогу тезу про нібито «нелегітимність» української влади із закликами до громадян України виходити на акції протесту.*

ЦПД застерігає – подібні заклики відповідають інтересам ворога, який готується до наступу на фронті та зацікавлений в дезорганізації політичної ситуації в Україні, безладі та хаосі, який, на його думку, має послабити Сили оборони України.

Головні зусилля із дестабілізації ворог готує на 20-ті числа травня.
Більше і краще за наших зелупенів у владі ніхто не зможе дестабілізуаати. І вони стараються в поті лиця щодня, певно, навіть відчитуються.
Vlada-Maria 01 мая в 10:00
Цікаво, що манькам у моїх постах не сподобалось? Правда муляла?
Vlada-Maria 01 мая в 10:06
Ответ дляМандарина
Какой, блин, майдан-3? Тут бы понять ещё за что второй стоял таки?
За те, що 73%ні просрали своїм вироуом, ой выбором, у 2019му.
Цікаво, знову нажаліються на правду?
Vlada-Maria 01 мая в 10:05
Ответ дляTakamaka
Поки що все йде, як планують наші необільшовики. Західний світ два роки тому взявся допомагати демократичній державі, а не автократії або диктатурі. Тепер потрібно тримати обличчя і не визнавати, що дії нашої влади можуть хоч якось суперечити принципам цивілізованої демократичної країни. Всі це чудово розуміють. Запущена колись хвиля «неначасництва» теж відіграла велику роль.
+1, а ці від потоків бабла і безнаказаності втратили береги остаточно.
genava 19 мая в 22:07
Прикольно. Араби десятиліттями живуть в Європі на виплатах, роблять теракти, грабують, вбивають і ніхто і не думає їх не те що виселяти, а просто хоча б поставити на місце. Українців, які підняли економіку в Європі щимлять зі всіх сторін