Я б такое не носила, но продаю• 30 апреля 2024
Временами резко начинаю задыхаться и чуть ли не теряю создание
Временами начинаю задыхаться и чуть не теряю сознание, помутнение сознания какое-то, уже пару дней так. Что это?
Непогодка• 30 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Не знаю,много типичных жалоб по больницам.травят чем то народ
В яких саме лікарнях? Психіатрічних???
Пэрисхилтонша• 30 апреля 2024
Ответ дляНепогодка
В яких саме лікарнях? Психіатрічних???
Обычных.причем тут психиатрия?
Непогодка• 30 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Обычных.причем тут психиатрия?
Ви часто буваєте у приймальних відділеннях клінічних лікарень?
Пэрисхилтонша• 30 апреля 2024
Ответ дляНепогодка
Часто.работа с больничкой перекликается
Непогодка• 30 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Часто.работа с больничкой перекликается
Почути скарги хворих і зробити висновок про їх ’типовість’ можна виключно в приймальних відділеннях багатопрофільних клінічних лікарень (мається на увазі, що в приймальному відділенні наприклад лікарні #10 Києва 99% хворих будуть скаржитися на біль в животі, але це явно не означає якусь закономірність, бо ця лікарня профільна по ШКТ). А ось якщо наприклад в лікарні #5 чи #7 Києва більшість таких жалоб було б тоді можна казати про закономірність. Але такого не спостерігається.
У відділеннях терапії як і зазвичай філіал будинку для літніх людей з типовими діагнозами та симптомами для цієї категорії пацієнтів.