01 мая в 13:00

Аренда квартиры, фоп

Добрый день, скажите пожалуйста, если я Фоп, вторая группа, может мне арендатор скидывать коммунальные платежи на карту фоп? Заранее благодарю
Та_шо_ж_таке 01 мая в 13:04
Якщо у вас відкритий квед по здачі в оренду власного нерухомого майна, то звісно
Витворунка 01 мая в 13:30
КВЕД має бути і квартира має бути ваша, не чоловіка, мами
автор Сижуревувшоке 01 мая в 13:30
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Якщо у вас відкритий квед по здачі в оренду власного нерухомого майна, то звісно
Да, открытый. Коммуналку можно на счёт, да?
автор Сижуревувшоке 01 мая в 13:31
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Якщо у вас відкритий квед по здачі в оренду власного нерухомого майна, то звісно
Квед по аренде 68.20
автор Сижуревувшоке 01 мая в 13:31
Ответ дляВитворунка
КВЕД має бути і квартира має бути ваша, не чоловіка, мами
Моя, квед 68.20
Та_шо_ж_таке 01 мая в 13:45
Ответ дляСижуревувшоке
Да, открытый. Коммуналку можно на счёт, да?
Ну за комуналку я б не стверджувала, що можна
Мій чоловік здає офіційно, але комуналку арендатора скидає на звичайну картку після того, як чоловік її оплачує
Витворунка 01 мая в 13:55
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну за комуналку я б не стверджувала, що можна
Мій чоловік здає офіційно, але комуналку арендатора скидає на звичайну картку після того, як чоловік її оплачує
От і я не знаю за комуналку. Але з іншої сторони, якщо її прописати в договорі та виставляти на неї рахунок, то чому б ні. Але тоді чи можна або треба комуналку сплачувати з рахунку ФОП? Тому на звичайну карту, то напевно кращий варіант
Та_шо_ж_таке 01 мая в 14:05
Ответ дляВитворунка
От і я не знаю за комуналку. Але з іншої сторони, якщо її прописати в договорі та виставляти на неї рахунок, то чому б ні. Але тоді чи можна або треба комуналку сплачувати з рахунку ФОП? Тому на звичайну карту, то напевно кращий варіант
На рахунок ФОП перераховуються гроші за надані послуги (здача в оренду). Комунальних послух ФОП не надає, тому гроші мають перераховуватись на інший рахунок або напряму надавачам послуг
Витворунка 01 мая в 14:11
Ответ дляТа_шо_ж_таке
На рахунок ФОП перераховуються гроші за надані послуги (здача в оренду). Комунальних послух ФОП не надає, тому гроші мають перераховуватись на інший рахунок або напряму надавачам послуг
Чому ні, ми платимо на роботі офіційно за ком.послуги, ми ФОП, орендодавець ТОВ. Орендодавець наш не є на давачем ком. послуг. Нам виставляють один рахунок, в якому оренда і комунальні. Навряд чи у ФОПа якось по іншому, тим паче ФОП може здавати не тільки населенню, а й ФОПу. Просто як це правильно оформити не знаю