Вишиванка• 02 мая 2024
Куда лучше всего поехать отдохнуть в Закарпа обл,что бы не дорого и было интерес
Дайте подумать• 02 мая 2024
Ще можете на Тур клауд подивитись тури зі знижками. У них є ТГ - туди постійно скидають актуальне
Вишиванка
• 02 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
Спасибо большое)
Контрольница• 02 мая 2024
Дуже раджу Синевір, притулок ведмедів, буйволина ферма, термальний центр Rikka Khust, Синевірський перевал, Пилипець (можна піднятися на гору).