Щось типу антиутопії, або іншого розвитку подій в світі.
На кшталт Расказ служанки
Щось типу альтернативної історії
На кшталт Расказ служанки
Щось типу альтернативної історії
Просто звязда• 03 мая 2024
Сквозь снег
Сотня
Бункер
Фоллаут
но это все про постапокалипсис, не про угнетению жещин и т .д.
в этом плане Рассказ уникален по-своему
Сотня
Бункер
Фоллаут
в этом плане Рассказ уникален по-своему
Пожмаковна• 03 мая 2024
А ось із нового подивилась нещодавно. Режим. Навіть начала бачити те, що і в нас зараз, події які зараз відбуваються у нас і в світі. А може в мене паранойя ))) Але раджу.
Снежнакомка• 03 мая 2024
Ответ дляПожмаковна
Человек в высоком замке, Сквозь снег, 3% , видоизмененный водород
О, точно, Сквозь снег.
Пожмаковна• 03 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
Сквозь снег
Сотня
Бункер
Фоллаут
в этом плане Рассказ уникален по-своему
Сотня
Бункер
Фоллаут
в этом плане Рассказ уникален по-своему
А як вам Фоллаут, це там жахи ?
Просто звязда• 03 мая 2024
Ответ дляПожмаковна
А як вам Фоллаут, це там жахи ?
Ужасов там нет, вот трешак и кровища есть, немного в этом плане на Пацанов похож. Но в целом мне очень понравился, там интересная идея этих убежищ и выживания после ядерной войны, а так же очень оригинальные мысли по поводу появления этой самой войны.
Снежнакомка• 03 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
Сквозь снег
Сотня
Бункер
Фоллаут
в этом плане Рассказ уникален по-своему
Сотня
Бункер
Фоллаут
в этом плане Рассказ уникален по-своему
А мені Фоллаут не зайшов. Дві серії глянула і нудно стало
Пожмаковна• 03 мая 2024
Дівчата ’Человек в высоком замке’ це антіутопія. І кому подобається Руфус Сьюэлл, то він там навіть у ролі негативного персонажу супер))) Я із за нього почала дивитись.
Не знаю наскільки попадає під ваш запит, але ось)
Counterpart -- після деяких подій світ розділився на 2. Кожна частина пішла своїм шляхом. Деякі люди можуть перетинати мережу. Окрім цього фантастичного допущення, реалізм).
Severance -- люди, які працюють на корпорацію розділяють спогади про себе, фактично на 2 особистості. Тобто, людина заходить на роботу і повністю втрачає спогади про те, ким вона є у реальному в житті і навпаки.
Ответ дляПожмаковна
О, дякую! Хотіла оцей подивитись, але забула назву
Ответ дляTammy21
Прикольно. Дякую
Тумба-юмба• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
О, а Розділення вже 2 сезон вийшов?
Авторе, раджу, офігееееенний!
Ну і Фолаут чудовий, тільки під нього краще не їсти 😂
Авторе, раджу, офігееееенний!
Тумба-юмба• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Не дивилася ще, треба буде перевірити)
Фолаут ще не дивилися. Але плануємо. Дякую, що напам´ятали!)
Подивилась на рєзці, там в коментах пишуть, що в кінці квітня завершили зйомки 2 сезону. Так що скоро буде, УРА!
Рассказница• 03 мая 2024
Парк юрського періоду (Primeval), тільки не канадський, а британський.
Якби не кровіща, був би цілком сімейний)))
Сирожено_пирожено• 03 мая 2024
Серіал Counterdown, він достатньо оригінальний, тим і запам´ятався. А ще актор, якого цікаво було в цій ролі спостерігати.
Ёшки_Матрёшки• 05 мая 2024
Ответ дляПожмаковна
Мне не понравился)
Но на вкус и цвет...