Единорог помог• 04 мая 2024
Хто повернувся в Україну з Англіі чи з США?
Чому? Що не сподобалося? І де саме там жили? Як довго пробули там? Як заробляли гроші? За скільки знімали житло?
Пукимончиг• 04 мая 2024
Знакомые вернулись перед войной.
А что там может понравиться? Здесь была хорошая высооплачиваемая работа (летчик), там на заводе разнорабочим работал. Жена учитель, работала в садике.
Денег не хватало
Luxurygirl• 04 мая 2024
Уже были миллионы тем
Зачем вам вообще эти отзывы
Они всегда одни и те же
Медицина плохая, все дорого, погода так себе, работать тяжело надо
Аренда миллион деняк
Вы должны сами для себя решить
Зачем вам вообще эти отзывы
Они всегда одни и те же
Аренда миллион деняк
Вы должны сами для себя решить
Luxurygirl• 04 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Таких дурних немає, тим більше з США
Тоже самое хотела написать, вот с Канады кстат многие возвращаются
Та_шо_ж_таке• 04 мая 2024
Ответ дляLuxurygirl
А почему такое отличие? Чем США лучше Канады?
Luxurygirl• 04 мая 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не знаю, это надо спрашивать у тех кто выехал
Вообще там меньше возможностей заработать, зарплаты ниже чем в сша, налоги выше
Жилищной кризис, погода ну и цены
Пукимончиг• 04 мая 2024
Мне интересно мнение тех кто рукалицо поставил и пальчиквниз. Я написала реальную историю очень близких знакомых, которые уезжали в сша навсегда, продав здесь всё. 2 года там продержались и вернулись домой.
вентиляторная• 04 мая 2024
Ответ дляПукимончиг
Муж на войну пошел надеюсь? Смысл возвращения не понятен
Коник-стрибунець• 04 мая 2024
Вернулись в Винницкую обл, не подошел климат, астма у ребенка, много грибка с домах там, плесени.
Жили в деревне, авто не было.
Муж в Украине.
Жили в деревне, авто не было.
Муж в Украине.
ГендиреХтор• 04 мая 2024
Ответ длявентиляторная
Не всі можуть осторонь залишатися в такий складний для країни час
Пукимончиг• 04 мая 2024
Ответ длявентиляторная
Они вернулись за год до войны, он пенсионер уже, военный лётчик.
Пукимончиг• 04 мая 2024
Ответ длявентиляторная
В тро пошёл
Весняний Марафон• 04 мая 2024
Повернулась минулої зими (грудень 2022) з Великобританії. Там усе було добре, але не дім, чисто моральні підстави. Усі відключення і обстріли тоді пережила на ейфорії без негативу, бо була щаслива нарешті вдома.
Василина Семеніч• 04 мая 2024
Я довго проживала в ЮК ще задовго до війни.
І дохід був відмінний, і житло знімали в новобудові в 2 зоні Лондона , а до того жили теж в старенькому, але з видом на Тауер Брідж.
Продукти купували в Вейтроуз
На права водійські здала з першого разу - і теорію, і практику.
Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи)
Це все до того деталі пишу - що , хто був в Англії , складе уявну картинку.
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
В Україні є безліч слабких місць, але саме тут я кайфую від багатьох дрібниць.
Що не подобається - намагаюся змінити.
А наші люди не усвідомлюють ті ++++ , які є у нас в Україні
Можу довго писати - я навіть вивела до себе певну теорію , чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
Единорог помог
• 04 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
’Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи) ’ - а про який ви стереотип?
Василина Семеніч• 04 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Що українки прибирають в польок
До речі, я сама організувала доволі прибутковий клінінг сервіс з абсолютного 0
І все легально , зі сплатою податків
Козачка• 04 мая 2024
Ответ дляПукимончиг
Знакомые вернулись перед войной.
Денег не хватало
Лётчик везде нужен, что у нас что в Англии, тем более все лётчики знают языки и работают на иностранные компании
Единорог помог
• 04 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Що українки прибирають в польок
І все легально , зі сплатою податків
ого, це ж яке в вас потужне знання юрид.моментів +стартовий капітал!
Пукимончиг• 04 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
Усвідомлюють. Але тут тільки обісрати зможуть
Пукимончиг• 04 мая 2024
Ответ дляКозачка
Теоретически да, на практике оказалось по-другому.
Ванна Тазиковна• 04 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Таких дурних немає, тим більше з США
Вернулись мои знакомые, мама с дочкой 14 лет, в Украине остался сын совершеннолетний 18 лет, не захотел с ними уезжать в США и муж. Побыли месяцев 9 и вернулись, знаю, что работала официанткой, жили у спонсоров в частном доме в Калифорнии, но жизненные обстоятельства заставили вернуться
Перша на селі• 04 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
Продукти купували в Вейтроуз
Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.
Що не подобається - намагаюся змінити.
чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її
Интересно услышать вашу теорию, я сама удивляюсь такой разнице в мировоззрении даже в масштабах одной семьи
ТочноБудет• 05 мая 2024
Пробула півроку, спонсори виділили нам півбудинку з окремим входом, живи та насолоджуйся.
Зовні благополучно, заможні люди, один лише будинок вартує майже мільйон фунтів, робота в Еппл на якийсь не останній посаді, але внутрішньо..
хронічний алкоголізм, нещасливі люди, неблагополучне дитинство, важка нервова робота, яку просто ненавидить, відсутність дітей та друзів, сигарети об´єективно щопівгодини..
Вони чекали що ми будемо з ними пити, розважати(
А в мене свої плани були, треба було бізнес перелокувати на іншу країну, знову на ноги поставити, з дітьми щось вирішити.
Мені ані до алкоголя було, ані до посиділок.
Через півроку я буквально втікала звідти, щойно бізнес знову прибуток почав давати.
Василина Семеніч• 06 мая 2024
Ответ дляПерша на селі
Це, скоріше всього, в ДНК закладено
У нас же десятки національних вкраплень - ну і деякі просто сильніше за інших.
Коріння міцніше родове
Я тільки в Україні можу творити. Ну от ніби я вдома
Знаєте , ось те відчуття коли ти був в гостях - і приймали щедро, і весела компанія, а ти повернувся додому і фух
Коріння міцніше родове
Василина Семеніч• 06 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Як раз навпаки) я стартонула ще з кнопочного телефону та «yellow pages»
А раз в рік наймала бухгалтера
В 2007 банк курʼєром прислав касовий апарат бездротовий
В ЮК бізнес вести простіше простого. Все базується на чесності. Немає цих дебільних перевірок
Але коли аудит вибірково знайде шахрайство - ооооо, тут можеш без штанів залишитися
А раз в рік наймала бухгалтера
Единорог помог
• 06 мая 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
а чому повернулися і в яке місто?