L-i-s-a-92af• 05 июня 2024

Ірландія.Вбивство військового в будинку в Клоунсі

https://www.facebook.com/share/p/yCDFZBvWgYHR5Yih/...

Очікується, що поліція почне розслідування вбивства за фактом смерті 46-річного чоловіка, чиє тіло було виявлено в будинку в Клоунсі, штат Ко-Монаган, незабаром після 22:00 у суботу.
Підозрюється, що жертва, яка родом зі Східної Європи, стала жертвою тривалого та жорстокого нападу.

Одна з версій розслідування полягає в тому, що він міг пережити серцевий напад після нападу в квартирі в районі Даймонд прикордонного міста.

Нікого не було арештовано, але джерела кажуть, що головного підозрюваного встановлено.

Службу швидкої допомоги повідомили про смертельний випадок працівники швидкої допомоги, які приїхали на виклик.

«Постраждалого в цьому випадку дуже сильно побили, і сцена була досить жахливою, коли на місце прибули служби екстреної допомоги», — сказало джерело.

Тіло залишається на місці події, його заберуть для технічної експертизи, яка має відбутися сьогодні.

«Гардаї розслідує всі обставини виявлення тіла в Клоунсі, Ко-Монаган, у ніч на суботу, 1 червня», — сказав Irish Independent прес-секретар Гарда.

«Посмертна експертиза буде проведена в установленому порядку».
Киев_Елена• 05 июня 2024
Не ясно, это сердечный приступ случился т.к. вор залез в дом «Одна з версій розслідування полягає в тому, що він міг пережити серцевий напад після нападу в квартирі в районі Даймонд» или человека умышленно убили
«Постраждалого в цьому випадку дуже сильно побили, і сцена була досить жахливою»
Такие разные две версии.

автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Це версія в місцевій пресі.Насправді військового,інваліда війни було жорстоко вбито начеб-то литовцем(?).Свідки мовчать і відмовляються свідчити,рідні просять допомоги в української громади в Ірландії:

’Help us !!!
Не хочется вірити , здається що це страшний фільм!
Тебе завжди захищали ангели від твоєї ризикової роботи, якій ти віддавався на 100% і не раз був нагороджений медалями.
Ангeли тебе повернули з війни нагороджений медаллю.
Але вони не зберегли тебе в Ірландії !!!
Всі хто знає щось , або промовчав боячись розповісти про це насилля- вбивство , я вас благаю заявіть ваші свідчення .
Кожний раз коли ви боїтесь повідомити про злочин , ви вже стаєте учасником наступного злочину !’
samataka• 05 июня 2024
Думаєте русня?
samataka• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

’Help us !!!
Світла пам´ять
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляsamataka
Думаєте русня?
Литовець на ім´я Томас.Він жив в тому ж будинку чи по-сусідству.Можливо,ідеологічний прихильник ’ русского мира’( таких в Литві,нажаль,багато.особливо серед тих,хто виїхав в Британію і Ірландію).
samataka• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Жахи, просто жахи.
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Такие разные две версии.
Ще до вбивства має безпосередню причетність харків´янка на ім´я Крестина,яка мешкала там же.Саме вона нацькувала одного з своїх коханців на розправу над колишнім військовим,з яким мала зовсім різні ідеологічні погляди( і щодо війни в Україні також)
Parasolechcka• 05 июня 2024
Ответ дляsamataka
Думаєте русня?
вони вже вбили в Німеччині тільки 4 українців, це те що встановлено.... в них репутація сильно страждає, бо вони звикли виїзджати на ’Можем повторить вяликие русские’...... а зараз чмом , що розпочало війну для всього світу стали...це я пишу саме про прихильників путіського режиму по всьому світу..
samataka• 05 июня 2024
Ответ дляParasolechcka
Ну вбили і сидять по тюрмам. Больних завжди вистачає. Страшно, що люди проходять пекло, щоб потім так померти страшно на чужині

автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляsamataka
Так
жахливо розуміти,що людину,яка все життя пропрацювала в мчс і дивилась в очі смерті,яка в Бахмуті не загинула і хотіла жити,будувала плани...ось так загинула від рук вбивці на чужині
Киев_Елена• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так
А как он в Ирландию попал и что там делал? А жена и дети в Украине как я понимаю остались
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Он демобилизировался по-инвалидности.Как инвалид выехал в Ирландию,где получил статус временной защиты .Лечил свое постравматическое состояние.Жил в комнате арендованой квартиры.Жилье оплачивало правительство.Пособие не получал,так как пошел работать там и сам себя обеспечивал.Откладывал деньги на ремонт дома,который они с женой купили перед войной.Жена и сын в Украине.