НаБалКоніХодять• Изменено 04 мая 2024
Після операції на щитовидці як приховуєте від сонця операційний шов?
Дівчата, пів року тому мені зробили операцію на щитовидній залозі, залишився післяопераційний шов. До квітня одягала верхній одяг з горловиною або кофтинки, де закривався шов. Йде літо, вже зараз тепло, навіть жарко. Як приховати шов, щоб не було видно з міркувань естетики і щоб він не був на сонці, бо не можна, погана була гістологія. В просторах інету зустрічала намисто Силянка, як воно? Або поділіться своїм досвідом. Тональний крем не приховує
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Никак, так и хожу.
Шов вже не видно? Скільки пройшло часу після операції?
Суцільна зрада• 04 мая 2024
В ашане есть футболки с горлом. У меня операции не было, ношу от солнца и визуально нравится
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Видно. 8 лет прошло.
Я думала, що з часом шов загоїться і його не буде видно. Але за півроку результат не такий, як би хотілося
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Вот, через день после операции. У меня хирург просто космос какой был.
Це круто, напевно приватна лікарня
Христя в тiстi• 04 мая 2024
А нащо прикривати?Ну шрам і шрам.Кому не подобається хай не дивляться.Після операції через пару місяців поїхала на море,була до обіду і після на пляжі.Лікар дозволив,був рак.
БолеИменее• 04 мая 2024
Мені у квітні видалили, у червні була на морі. Просто сонцезахист і тоненькі сорочки носила
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ну і мені поставили по результатам гістології рак. Лікар попередив, щоб на шов не попадало сонце.
БолеИменее• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ось мій шов через 2 місяці після операції
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
У Вас взагалі не видно. Можливо за рахунок того, що шкіра темна
БолеИменее• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я використовувала гель Наскар за призначенням хірурга тривалий час. Почала через 2 тижні після операції
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Я користувалася гелем Блізан, але результат не дуже
Надежда наш компас• 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Через день,ещё повязка есть дней так пять,шесть.
А вам что сразу сняли через день, не верю
Ластовиння• 04 мая 2024
У моей мамы шрам довольно заметный и она прикрывала его пару лет красивыми шейными платками.
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Я переживаю, що вже минуло пів року, і гелем мажу, і ще видно шов. Хоча мій чоловік каже, що норм
Ластовиння• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це ж не тільки від хірурга залежить, але і здатність Вашої шкіри регенерувати. У мами лишився помітний, більше ніж на фото вище. В якийсь момент їй ці платочки набридли і вона стала ходити як є. З роками менш помітний став.
Але що важливо - ніхто крім неї його не розглядав і не помічав. Пам´ятайте просто, що він хвилює тільки Вас. З часом Ви перестанете його й бачити, забудете взагалі, як я про свій шрам від гігроми на зап´ястку.
НаБалКоніХодять
• 04 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Дякую