НаБалКоніХодять• Изменено 04 мая 2024

Після операції на щитовидці як приховуєте від сонця операційний шов?

Дівчата, пів року тому мені зробили операцію на щитовидній залозі, залишився післяопераційний шов. До квітня одягала верхній одяг з горловиною або кофтинки, де закривався шов. Йде літо, вже зараз тепло, навіть жарко. Як приховати шов, щоб не було видно з міркувань естетики і щоб він не був на сонці, бо не можна, погана була гістологія. В просторах інету зустрічала намисто Силянка, як воно? Або поділіться своїм досвідом. Тональний крем не приховує
сою не люблю• 04 мая 2024
Мама шейными платками

So_so• 04 мая 2024
Никак, так и хожу.
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Никак, так и хожу.
Шов вже не видно? Скільки пройшло часу після операції?
Суцільна зрада• 04 мая 2024
В ашане есть футболки с горлом. У меня операции не было, ношу от солнца и визуально нравится
So_so• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Видно. 8 лет прошло.
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Видно. 8 лет прошло.
Я думала, що з часом шов загоїться і його не буде видно. Але за півроку результат не такий, як би хотілося
So_so• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
У меня тонкая полоска, не грубый

So_so• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вот, через день после операции. У меня хирург просто космос какой был.
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Це круто, напевно приватна лікарня
Пампушечка• 04 мая 2024
В мене подруга чокери носить різні
So_so• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це круто, напевно приватна лікарня
Нет, это институт трансплантации эндокринных тканей, проф Черенько. Сейчас так.
Я никогда не заморачивалась, сразу начала ходить как есть и всё.
Христя в тiстi• 04 мая 2024
А нащо прикривати?Ну шрам і шрам.Кому не подобається хай не дивляться.Після операції через пару місяців поїхала на море,була до обіду і після на пляжі.Лікар дозволив,був рак.
БолеИменее• 04 мая 2024
Мені у квітні видалили, у червні була на морі. Просто сонцезахист і тоненькі сорочки носила
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ну і мені поставили по результатам гістології рак. Лікар попередив, щоб на шов не попадало сонце.
БолеИменее• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ось мій шов через 2 місяці після операції
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
У Вас взагалі не видно. Можливо за рахунок того, що шкіра темна
БолеИменее• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я використовувала гель Наскар за призначенням хірурга тривалий час. Почала через 2 тижні після операції
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Я користувалася гелем Блізан, але результат не дуже
Пффф 100%• 04 мая 2024
післі хірургів з Рейтарської шов не видно зовсім.від сонця не закривала

Надежда наш компас• 04 мая 2024
Ответ дляSo_so
Через день,ещё повязка есть дней так пять,шесть.
А вам что сразу сняли через день, не верю
So_so• 04 мая 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Да. И у меня швов не было, клеем заклеена рана.
Ластовиння• 04 мая 2024
У моей мамы шрам довольно заметный и она прикрывала его пару лет красивыми шейными платками.
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Я переживаю, що вже минуло пів року, і гелем мажу, і ще видно шов. Хоча мій чоловік каже, що норм
Ластовиння• 04 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це ж не тільки від хірурга залежить, але і здатність Вашої шкіри регенерувати. У мами лишився помітний, більше ніж на фото вище. В якийсь момент їй ці платочки набридли і вона стала ходити як є. З роками менш помітний став.
Але що важливо - ніхто крім неї його не розглядав і не помічав. Пам´ятайте просто, що він хвилює тільки Вас. З часом Ви перестанете його й бачити, забудете взагалі, як я про свій шрам від гігроми на зап´ястку.
автор НаБалКоніХодять • 04 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Дякую