Изменено 05 мая в 14:05

Понимать надо!

В это непростое время, когда ... ну сами знаете, некоторые додумались не просто пойти в УПЦ, некоторых вообще в ПЦУ нечистая понесла, а и выставлять потом непотребство в этих своих интернетах!!
27 5
Peres Lal 05 мая в 14:07
Марьяна не может найти ближайщий ТКЦ чтобы отправиться на войну?
45 3
Natal_ka91 05 мая в 14:07
Треба, напевно, закритися в домах і плакати, судячи з її посту. Життя має продовжуватися, інакше навіть в тилу можна з розуму зійти.
12 5
Tammy21 05 мая в 14:11
Може на УПЦ понесла нечиста, нє?)
Мар´яна навіть не уявляє як військовим, та не тільки, тяжко бачити її дописи.
10 4 3
liss 05 мая в 14:12
Ответ дляPeres Lal
Марьяна не может найти ближайщий ТКЦ чтобы отправиться на войну?
Я тоже вот читаю эту даму , подоляку того с лопатой и все не могу понять почему не на фронте . Почему их рот открыт на других людей для которых они никто .
Я не пойду туда и другим ничего не рекомендую.
DarkBlueSea 05 мая в 14:13
Якась вона недолуга, що не скаже, все повна дурня
7 5
Glucose 05 мая в 14:16
Уточніть будь ласка кого і куди нечиста понесла. Ви нічого не переплутали?
4 2
Nathalie27 05 мая в 14:18
Іноді здається, що їй за цю всю чухню добре платять
liss 05 мая в 14:19
Ответ дляDarkBlueSea
Якась вона недолуга, що не скаже, все повна дурня
Рупор она за деньги .
Но это цинично выглядит , неужели им это настолько не ясно 🤷‍♀️
Natal_ka91 05 мая в 14:19
Ответ дляliss
Рупор она за деньги .
Но это цинично выглядит , неужели им это настолько не ясно 🤷‍♀️
Штучна підтримка розколу суспільства
Olenka_bum 05 мая в 14:20
Ответ дляPeres Lal
Марьяна не может найти ближайщий ТКЦ чтобы отправиться на войну?
Мар´яна для інших цілей працює. В неї інша місія.
8 1
Ирина_Б_ 05 мая в 14:21
Христос Воскрес!
Peres Lal 05 мая в 14:21
Ответ дляOlenka_bum
Мар´яна для інших цілей працює. В неї інша місія.
У нее нет цели, у нее есть только путь. Тот, куда ее посылают все страной.
8 1
Olenka_bum 05 мая в 14:22
Ответ дляNathalie27
Іноді здається, що їй за цю всю чухню добре платять
Коли здається, то не здається
Їй платять, та вона як громовідвід
Їй ще пишуть тексти
Юся шопоголик 05 мая в 14:23
Вона вже бокал перехилила з ранку?
автор сами знаете кто 05 мая в 14:27
Ответ дляTammy21
Може на УПЦ понесла нечиста, нє?)
Мар´яна навіть не уявляє як військовим, та не тільки, тяжко бачити її дописи.
Ну как бы ПЦУ отжимает храмы у УПЦ, а не наоборот :)
4 2 2
ТайТаке 05 мая в 14:27
Ответ дляDarkBlueSea
Якась вона недолуга, що не скаже, все повна дурня
Я таку одну тут знаю
автор сами знаете кто 05 мая в 14:27
Ответ дляGlucose
Уточніть будь ласка кого і куди нечиста понесла. Ви нічого не переплутали?
Нет. Всё точно :)
4 2
Witty 05 мая в 14:31
Ответ дляNathalie27
Іноді здається, що їй за цю всю чухню добре платять
руБЛЯми
mamarama 05 мая в 14:31
Марьяна и есть та самая нечистая сила.
seami 05 мая в 14:34
Не впевнена, що Марʼяна має право висловлюватися за військових, точніше - впевнена, що не має, і її заклик вчергове виглядає цинічним вкидом заради власного хайпу. Чесно кажучи, спочатку я навіть подумала, що це фейк, бо дуже складно повірити, що людина здатна на ще більш недолугі провокації, ніж були раніше. Але так, здатна.
чаревна 05 мая в 14:34
Ничего с 18 мая этот пробел начнёт заполнятся
4 1
liss 05 мая в 14:40
Ответ дляNatal_ka91
Штучна підтримка розколу суспільства
Скорее вы правы .
Еленка14 05 мая в 14:46
Ответ длясами знаете кто
Ну как бы ПЦУ отжимает храмы у УПЦ, а не наоборот :)
Автор, це ви та коала з окупованого Донбасу? Бо занадто рашистька риторика. І так, викинему цю нечість рпц та їх прихильників з України!
6 2
Еленка14 05 мая в 14:47
Ответ длясами знаете кто
Нет. Всё точно :)
І занесла ж вас, нечиста в такий святий день.
Манула 05 мая в 14:54
Ответ дляNatal_ka91
Штучна підтримка розколу суспільства
+100000.
Страшніше за все, що за цією безумною стоїть ОПа єрмака
Tammy21 05 мая в 15:03
Ответ длясами знаете кто
Ну как бы ПЦУ отжимает храмы у УПЦ, а не наоборот :)
Лишенько яке. У московських попів храми віджимають. У вас там все ок?
3 1
Иошши 05 мая в 17:13
Ответ длясами знаете кто
Ну как бы ПЦУ отжимает храмы у УПЦ, а не наоборот :)
Очень странно, что они позволили УПЦ провести пасхальную службу в Лавре, боятся наверное гнева Божьего