05 мая в 14:17

Так сумно, в таке велике свято одна(

Чоловік служить, син навчається в ін країні.
Сьогодні якось по особливому хочеться щоб усі були разом 😔

Клята війна (((
показать весь текст
Маурита 05 мая в 14:37
Ответ дляЦаревна в уггах
Мій син поки навчається, але після навчання сказав, що буде думати чи залишатись за кордоном...
Наш тато з Польщі повернувся у перші дні війни, щоб батьківщину захищати )
Ключове, що ЗАРАЗ він навчається, коли зараз молоді хлопці гинуть. І він САМ буде вирішувати, а не за нього вирішать.
А як виїхав? Чи встиг до 18?
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:38
Ответ дляМаурита
Ключове, що ЗАРАЗ він навчається, коли зараз молоді хлопці гинуть. І він САМ буде вирішувати, а не за нього вирішать.
А як виїхав? Чи встиг до 18?
Йому 15
2 1
Маурита 05 мая в 14:39
Ответ дляя Кукарача
Правильно. Пришел человек с болью на душе, поделился переживаниями - надо добить.
Это же советчица! И счастливые жены и матери оказывают помощь и поддержку
Где боль?
3 1
Маурита 05 мая в 14:42
Ответ дляЦаревна в уггах
Йому 15
Він сам там? Боїтесь його в Україні тримати?
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:44
Ответ дляМаурита
Где боль?
Бачу слова людяність і емпатія Вам не знайомі (
Маурита 05 мая в 14:47
Ответ дляЦаревна в уггах
Бачу слова людяність і емпатія Вам не знайомі (
Слухайте, мене не проймеш цими показовим ниттям. Є чоловік, не на 0, дочка, онуки, житло, сина вивезла ще в 15 років і біль. Ну ви серйозно? Багато жінок, у кого чоловіки загинули і багато жінок які не стали мамами. А тут біль. До речі, мій на 0, але мені нн прийшло в голову викладати показні фото з пасками, бо на 0 хлопцям не до того. Так що ви не за адресою зі своєю мораллю
4 1 1
Виниловая пластинка 05 мая в 14:54
Ответ дляПросто красавица
З Великоднем 🌸 Мій чоловік вчора неочікувано приїхав з нуля. Бажаю, щоб і ваш як можна скоріше повернувся
Читаю і плачу .
2 1
Майор Медуза 05 мая в 14:56
Ответ дляМаурита
Слухайте, мене не проймеш цими показовим ниттям. Є чоловік, не на 0, дочка, онуки, житло, сина вивезла ще в 15 років і біль. Ну ви серйозно? Багато жінок, у кого чоловіки загинули і багато жінок які не стали мамами. А тут біль. До речі, мій на 0, але мені нн прийшло в голову викладати показні фото з пасками, бо на 0 хлопцям не до того. Так що ви не за адресою зі своєю мораллю
Чего вы к автору докопались? Что от нее хотите? Чтоб резко радоваться начала?
3 1
младокошкина 05 мая в 15:14
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую 💐
І ще доця є і навіть внук 🥰
Та, Ви дійсно шаслива жінка))
Маурита 05 мая в 15:51
Ответ дляМайор Медуза
Чего вы к автору докопались? Что от нее хотите? Чтоб резко радоваться начала?
Це вільний форум, а не докопалась. Мені ріже серце ця показуха та придумана «біль». Буде ваш чоловік на 0, а не на дивані, зрозумієте
1 1
Йосип_молодий 05 мая в 16:31
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую дівчатка!
Нехай скоріше закінчиться війна 🙏🇺🇦
Обнимаю Вас.
И у нас третья пасха без наших мужчин. А у нас традиция собираться на Пасху с родными мужа. Третий год нас в два раза меньше.